Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

passat 1,8t,audi 3.2 tdi,leon 1,6 8v tüplü...

passat1.8t,audı 3.2 tdi,leon1.6 8v lpg

• passat 1.8t

Kullanılan: 6 14.0%
  • audi3.2 tdı

Kullanılan: 16 37.2%
  • loen 1.6 8v tüplü

Kullanılan: 21 48.8%

• Kullanılan toplam oy
    43
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
efe doğrusun.. 8 yıldan beri lpg li oto kullanıyorum ışığına bakmadan tüpün bittiğini anlıyorum, çekişten düşüyo, basınç farkı oluşuyo.yanlız 50*60 km kala değilde 5-10 km kala oluyo bende..

bende taktırdım memnunum sımdılık bı sorun yok performansdada hec bısı olmadı gıbı:) ispatı sapanca dönüşü ayberk gördü:p

Valla gördüm ne yalan söyleyim :D

keçi gibi sekiyodu sıralı sistem

:D:D:D Hakan hayırlı olsun. Ben 3 sene bindim benzinle, tüpe de hiç gerek duymamıştım menzil beni hep tatmin etmişti. Motordan bişey eksiltmediysen yakıt menzil verilerini senden de duymak isterim.

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:39 ----------

o arabada en sevdiğim şey Cankurtaran ve Tekir yaylasını 5. vitesle vites düşürmeden tırmanmaktı. Bu yokuş fobinize eski aracımla hiç katılmıyorum ama şimdiki fena kastırıyor. o kastıkça ben daha beter kriz oluyorum :)

bende lpgde çekiş düşüşünü hissetmiyorum akın abinin dediği gibi 5-10 km kala anca hafif bi düşüş oluyor.

o zaman benimki kırmızı ışığı görünce oluşan psikolojik bi çekiş düşüşü :D

benzinden şaşmam hiçbi zaman :)

neye oy verioruz ya arabaların renk güzelliğinemi :D

konu hortlatmayalım dıyerekten burada kıtlıyorum

ozman efe ıle kaynattıgmız bı konuydu bende gorunce sasırdım be:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt