Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Parlak, Siyah Kulaklı Kırmızı Şeytan..

abi naptın sen ya süper olmuş valla :D ben yaptırmak istiyorum buralarda yapabilcek yok sanırım :D

allah kaza bela vermesin selcuk kardesım bende sulu kaplama yapmayı dusunuyrum calıstıgım yerde var caarbonda ona sıkılan sulusyonu bulamadım ıyı suruşler :)

Amerikan parklarımız ve piano Black Ayna kapaklarımız kendi Ellerimle kapladım fakat hakikaten zor bir işmiş yapınca anladım iki aynalık Piano Black Folyayı Çöpe Attım ama neticeye ulaştım.. Buyrun Bunlarda Resimleri Amerikan parklarım ve ledler belli olmuyor ama gece ben o ışık Şöleninin tadını çıkarıyorum fırsatım olursa gecede fotoğraf çekip koyarım :eek:key:

fwu26p.jpg

fan8mg.jpg

330y3x1.jpg

1il4y9.jpg

15xr57b.jpg

@38alee

Kulağın Çınlamasın mirim:eek:key:

Wallahi Bravo benden Başka gören Yok Zannedecektim hocam.. gözler keskinmiş maşallah..

onlar hep acemiliğime denk geldi bu yüzden ön tarafı komple söküp piano Black'e çeviricem (Şu anda ön Taraf Carbon) daha evvel varbonun daha güzel duracağını düşünmüştüm fakat sonradan anladımki Parlak siyah hakikaten çok yakışıyor kırmızıya.. bu ilk yapışımdı daha sonra Burağın Arabaya da yaptım Tabi acemiliğimi kendi aracımda atınca onunkinde hiç bir pürüz yok ama artık ustalaştım diyebilirim yakınlarda bi lip birde yay düşüncem var o esnada o alt taraf ve plakalığıda aradan çıkartıcam kısmetse :eek:key:

Benimde gözüme carpmıstı oradaki bosluklar.Sen yaparken zorlanmışsan abi ben hic denemiyim. :)

Benimde gözüme carpmıstı oradaki bosluklar.Sen yaparken zorlanmışsan abi ben hic denemiyim. :)

Hasan biraz sıkıntılı iş öyle hemen oluvermiyor ama genede bi dene istersen de sıcak hava tabancasız girişme hiç muvaffak olamazsın :eek:key:

Geri
Üst Alt