Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park Sensörü taktırmak istiyorum

montajı çok basit birsey bence boş yere servisi zengin etme kalan parayla arabana başka bişi yaptırırsın ..

Daha önceki Focus aracımıza bimden türkçe konuşan ve mesafe göstergeli olanı 40liraya alıp montajını kendim yapmıştım :) Millet aynı araca dışarda yaptırırken tamponu delerek yaptırıyordu ve çok dandik bir görüntü oluyordu ben siyah çıtasının üzerinden delerek, ekranıda dikiz aynasının oraya monte ederek daha orjinal bir görüntüde yapmıştım. Tavsiyem kendiniz dışardan alıp bir elektrikçiye yaptırmanız. Benim montajını yaptığım ürün şuydu: Toolmaxx Park Sensörü - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 111027074 daha uygun fiyatada bulabilirsiniz. Veya başka bir sensörü sizin araç renginde boyalı haliylede bulabilirsiniz.
Marketten aldığın park sensörü ne durumda, nasıl çalışıyor?

birkaç oto elektrikçisiyle konuştum en az 50 tl istiyorlar montaja.bide tampon sökülüp mü takılacak sökülmeden mi diyorlar.Sizce nasıl takılmalı ne farkı var ?

Marketten aldığın park sensörü ne durumda, nasıl çalışıyor?

2 sene civarı üzerinde takılı kaldı, hiç bir sorun yada arıza vermedi. Aracı sattık üzerinde gitti, halada kullandıklarına eminim.
Aynı şekilde kardeşimin Ibiza aracınada taktırmıştık oda problemsiz kullanıyordu.
1 Ay önce arkadaşımın honda civic aracındaki park sensörünü söktürüp onada toolmaxx taktırdık.. Herkes memnun gibi :)

200 lia r300 lira ne abi ya nelerden bahsediyorsunuz. Alti ustu park sensoru yahu 50-60 a al git elektrikciye taktir ver 20-30 tl 80 liraya hallet. Park sensoru serviste taktirilirmi hic yahu. Adamlar 50 liralik sensoru alip %100 karla millte satiyorlar

2 sene civarı üzerinde takılı kaldı, hiç bir sorun yada arıza vermedi. Aracı sattık üzerinde gitti, halada kullandıklarına eminim.
Aynı şekilde kardeşimin Ibiza aracınada taktırmıştık oda problemsiz kullanıyordu.
1 Ay önce arkadaşımın honda civic aracındaki park sensörünü söktürüp onada toolmaxx taktırdık.. Herkes memnun gibi :)
Teşekkürler...

Geri
Üst Alt