Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Park Sensörü taktırmak istiyorum

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında eatyou4live tarafından paylaşıldı.

1. eatyou4live

eatyou4live SCW Üyesi

24
    0
    1
    Aracıma park sensörü taktırmayı düşünüyorum,servisi aradım dün 300 tl gibi fiyat çekti ve montaj şuan yok dedi.Önerdiğiniz bi aksessuarcı varsa sevinirim.Sensör sonuçta servisten olmasada olur diye düşünüyorum.Bundan önceki aracım peugeot 207'ye led görüntülü 100 tl ye kayseride taktırmıştım.İstanbul'da da bu fiyat civarlarına bulurum umarım

2. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    kayadibi, erya iki yerdende fiyat alsaydın wolksvagen serviside olur eski aracıma 200tl yaptırmıştım serviste çok memnun kalmıştım:eek:key:

3. eatyou4live

eatyou4live SCW Üyesi

24
    0
    1
    kayadibide 300 dedi,sende 200'e taktırmıssın ne biliym sensör için biraz fazla gibime geldi :(

4. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Servis biraz pahalı normale göre orası kabul ama işçilik parça olarak güvenilir benin düşüncem ben dışarıda da yaptırmıştım hiç memnun kalmamıştım devamlı sorun çıkarıyordu tabi senin kararın sonuçta:eek:key:

5. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    ben dün aldım pmx türkçe konuşan 50 tl+30 tl montaj herhalde iyidir.bakalım görücez.:)

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    serviste 200 den aşağı takmazlar ama onlara maaliyeti 100 lira :mad:

Bunu beğendi. leo54 bunu beğendi.
  7. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Daha önceki Focus aracımıza bimden türkçe konuşan ve mesafe göstergeli olanı 40liraya alıp montajını kendim yapmıştım :) Millet aynı araca dışarda yaptırırken tamponu delerek yaptırıyordu ve çok dandik bir görüntü oluyordu ben siyah çıtasının üzerinden delerek, ekranıda dikiz aynasının oraya monte ederek daha orjinal bir görüntüde yapmıştım. Tavsiyem kendiniz dışardan alıp bir elektrikçiye yaptırmanız. Benim montajını yaptığım ürün şuydu: Toolmaxx Park Sensörü - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 111027074 daha uygun fiyatada bulabilirsiniz. Veya başka bir sensörü sizin araç renginde boyalı haliylede bulabilirsiniz.

Bunu beğendi. ugurcoskun28 bunu beğendi.
  8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
  9. eatyou4live

eatyou4live SCW Üyesi

24
    0
    1
    bende internette güzel fiyatıda uygun sensörler buldum fakat montajı sorun işte :( dışarıdan aldığım zaman götürüp montaj ettirebileceğim biyer biliyormusunz ?

10. dmRhn

dmRhn SCW Üyesi

600
    209
    43
    Montajının zor birşey olacağını düşünmüyorum, youtube 'den " park sensör montaj - YouTube " biraz araştırırsan yardımcı birşeyler herhalde bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş