Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paintball Buluşması..

O zaman söyle yapalım 2 hafta sonra pazar günü olsun,yer konusunda çalışmalara başlayalım öncelikle Anadolu yakası mı Avrupa yakası mı olacak onu kararlaştıralım,avrupa yakasında olursa Varol abinin desteği var.

Ne dersiniz.?

olabilir bencede:) yer pek fark etmez ama güzel bir yer olsun ki sonrasında mangal yapalım:D

O zaman söyle yapalım 2 hafta sonra pazar günü olsun,yer konusunda çalışmalara başlayalım öncelikle Anadolu yakası mı Avrupa yakası mı olacak onu kararlaştıralım,avrupa yakasında olursa Varol abinin desteği var.

Ne dersiniz.?

Varol abinin desteği olan yerde daha önce paintball yaptım ve karlı bir günde. Hayatımda bu kadar zevk almamıştım..

arkadaşlar buraya herkez müsait oldugu günü yazabilirmi.. ne zaman yapalımm cogunluk ne zaman isteyecek... 16 ocak mesela ben attım... sizlerin görüşleri neler ?

Mangal partisi olmazsa olmaz,o zaman arkadaşlar mangalada en uygun yer olarak Kilyos yada istanbulpaintpark olabilir,sizlerde görüş belirtin yer belirleyelim.

16 Ocak topumla,tüfeğimle,şarjörlerim ve atımla ordayım:D

bu ay içersinde Pazar günü uygundur..
uygun olmasa bile uydururum.. :D :D

Varol abi Kilyosdaki bahsettiğin yerin görüntüleri yad anet adresi var mı.?

Geri
Üst Alt