Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paintball Buluşması..

1 saat yeter yeter,koşmaktan daha 30.dakikada dilin dışarı cıkar:D

Bu arada Varol abiyede SCW adına teşekkür ederim,Varol beyin vasıtasıyla arıyorum dediğimde akan sular durdu,adam sürekli arada varol abi olduğu için bu fiyatları yaptığını aslında mangal vermediğini yine Varol abinin hatırına verdiğini söyledi.

Gökhan abi şimdi oyun için kişi başına ne kadar ödeyeceğiz bana bir metin hazırlarsanız konuyu açayım.. Sonra dağıtayım..

Serbay kişi başı 10 tl ödeyeceğiz ayriyetten 2000 mermiye 150 tl ödeyeceğiz yani ortalama 20 liraya yakın oluyor kişi başı aşağı yukarı,Mangal içinde Mangalı orası verecek diğer mangallık et,kömür,içecek vs gibi şeyler bize ait onlarında fiyatlandırmasını artık siz yaparsınız..

total ücretlerle beraber katılım konusu iyi gelir o zaman.. :)

1 saat yeter yeter,koşmaktan daha 30.dakikada dilin dışarı cıkar:D

Bu arada Varol abiyede SCW adına teşekkür ederim,Varol beyin vasıtasıyla arıyorum dediğimde akan sular durdu,adam sürekli arada varol abi olduğu için bu fiyatları yaptığını aslında mangal vermediğini yine Varol abinin hatırına verdiğini söyledi.

rica ederim ne teşekkür siz de olsanız aynı şeyi yapardınız.. ben değil de başkası tanısaydı o da aynısını yapardı ve yapıyorlarda..hem daha gitmediniz ve memnun da kalmadınız..umarım memnun da kalırsınız..

Hatta giderken iki bayrak götürün kırmız ve beyaz scw bayrakları ve bir noktaya ulaşmaya çalışın o noktaya bayrağı dikmeye çalışın diken kazansın..
strateji oynu olsun fiziksel şartlar uygun mu bilmiyorum..ama flama unutmayın sizcen sonra gelenle Scw yi görsün..eğlenceyi dostluğu görsün

rica ederim ne teşekkür siz de olsanız aynı şeyi yapardınız.. ben değil de başkası tanısaydı o da aynısını yapardı ve yapıyorlarda..hem daha gitmediniz ve memnun da kalmadınız..umarım memnun da kalırsınız..

Hatta giderken iki bayrak götürün kırmız ve beyaz scw bayrakları ve bir noktaya ulaşmaya çalışın o noktaya bayrağı dikmeye çalışın diken kazansın..
strateji oynu olsun fiziksel şartlar uygun mu bilmiyorum..ama flama unutmayın sizcen sonra gelenle Scw yi görsün..eğlenceyi dostluğu görsün

yazmayı unutmuşum teşekkürler Varol abim.. :eek:key: :eek:key:

konyada paintball oynamaya kalksak en fazla 2 kişi daha çıkar, ya arazide birbirimizi ararken süre biter yada bi yere teneke falan diker onu vurmaya çalışırız:rolleyes: en fazla tek kale maç yaparız biz:D

Ortaaaaaammmm sen canını sıkma.Gelecem bi kaç hafta içinde.Bi 42 muhabbeti yapalım olma mı...Etliekmek yemeye gideriz...Gadınhanına gadar uzadıver yiğenim deriz...

Serbay oyun icin 20 kişi kadro olarak,mangal olarakta totalda kaç kişi gelecekse ona göre et,tavuk,icecek,yiyecek vs fiyatlandırması yapalım kişi başına bölüp fiyat cıkarırız aslında bu işten Kıvanç iyi anlar nede olsa SCW de mangalcıbaşı o:D

Geri
Üst Alt