Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Özel yapım, Ön lip

AYDKRD

Kayıtlı Üye
IMG_4474.jpg selamlar aracım da Riegger model lip vardı..
Kırdım :) malum İstanbul yolları ani sürprizler..
Kalitesi pek hoşuma gitmemişti şimdi ınstagram da gördüm Bursa da birisi yapıyormuş..
O lipten yaptırmayı düşünüyorum.
Fotosunu da atıyorum inşallah güzel olacak..

Ekli dosyayı görüntüle 14635 selamlar aracım da Riegger model lip vardı..
Kalitesi pek hoşuma gitmemişti şimdi ınstagram da gördüm Bursa da birisi yapıyormuş..
Çok hoş duruyor. Boyama, işçilik gibi konular da rahatsa gayet güzel.

Görünüş harika yaptıktan sonra mutlaka fotoğrafını bekliyorum Kazasız belasız günlerde inşallah

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bursadan mesut yaptırıp satıyor kendisi bir ara forumda idi zaten iletişime geçince scw den derseniz girip cevap yazar merak edilenleri

Evet Mesut diye bir arkadaş yapıyor. İyi birisi. Ben de spoiler yaptırdım. Ancak daha montaj aşamasındayken hiç zorlama olmaksızın fiberinde ve boyasında ince çatlak oluştu. Normalde fiber esnek olmaz zaten ama bu çok çıtkırıldım gibi geldi.Şu anda o şekilde duruyor aracın üzerinde. Bursa' ya gelirsen hallederiz dedi ama nasıl gidicem bursaya...

Evet Mesut diye bir arkadaş yapıyor. İyi birisi. Ben de spoiler yaptırdım. Ancak daha montaj aşamasındayken hiç zorlama olmaksızın fiberinde ve boyasında ince çatlak oluştu. Normalde fiber esnek olmaz zaten ama bu çok çıtkırıldım gibi geldi.Şu anda o şekilde duruyor aracın üzerinde. Bursa' ya gelirsen hallederiz dedi ama nasıl gidicem bursaya...
Valla bakıcaz daha gelmedi kargo yaptı bugün :)
[doublepost=1488812515,1488812345][/doublepost]Spoiler plastik olması taraftarıyım. Fiber ağırlık yapıp bagajı rahat açamıyorum:)
Ama ön lip plastik diye satılanların çoğu vakum plastik bir de bu riegger lipler genelde Style Leon için uyumlu FR larda az da olsa köşelerde açık kalabiliyor.
Bu malzeme nasıldır bilmiyorum yolda bi gelsin bakalım..

Valla bakıcaz daha gelmedi kargo yaptı bugün :)
[doublepost=1488812515,1488812345][/doublepost]Spoiler plastik olması taraftarıyım. Fiber ağırlık yapıp bagajı rahat açamıyorum:)
Ama ön lip plastik diye satılanların çoğu vakum plastik bir de bu riegger lipler genelde Style Leon için uyumlu FR larda az da olsa köşelerde açık kalabiliyor.
Bu malzeme nasıldır bilmiyorum yolda bi gelsin bakalım..

Çok aşırı bir ağırlığı yok. Zaten bagaj kapağının menteşeye yakın tarafında durduğu için ağırlık noktasına zararlı bir etkisi yok. Bagaj kolayca açılıyor. Ben de tam tersi aracın yola yakın olan her aksesuarının plastik olmasından yanayım :) En küçük darbede kesinlikle çatlıyor.

Çok aşırı bir ağırlığı yok. Zaten bagaj kapağının menteşeye yakın tarafında durduğu için ağırlık noktasına zararlı bir etkisi yok. Bagaj kolayca açılıyor. Ben de tam tersi aracın yola yakın olan her aksesuarının plastik olmasından yanayım :) En küçük darbede kesinlikle çatlıyor.
Keşke orjinal plastik bulabilsek.
Vakum olmayan :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt