Otoban kaçak geçiş | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Otoban kaçak geçiş

static-x

Kayıtlı Üye
Herkeze gunaydin arkadaşlar. Bu gece babaeski hgs gisesinden otobana giriş yaptim fakat cikista yanlislikla hgs yerine ogs gisesinden cikis yaptim ve ekranda kacak geçiş yazisi belirdi. Bunun bir cezasi falan olurmu yoksa sistem otomatik olarak geçiş ücretini hgs kartimdan dusermi?

Son düzenleme:

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Merkeze gunaydin arkadaşlar. Bu gece babaeski hgs gisesinden otobana giriş yaptim fakat cikista yanlislikla hgs yerine ogs gisesinden cikis yaptim ve ekranda kacak geçiş yazisi belirdi. Bunun bir cezasi falan olurmu yoksa sistem otomatik olarak geçiş ücretini hgs kartimdan dusermi?
Günaydın sıkıntı olmaz sistem plakayı sorgulayıp otomotikmen düşüyor aynı şeyi bende yapmıştım

Beni EDS'ler İYİ Tanır

static-x

Kayıtlı Üye
cevap için teşekkürler dadaş. Peki ücreti en uzun mesafeden mi yoksa giriş ve çıkış yaptığın mesafeden mi alıyor.

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Girişini okuduktan sonra nerden cıkış yaptıysan okadar ücreti alıyor

Beni EDS'ler İYİ Tanır

bora55

Kayıtlı Üye
izmirden istanbula gelmistim haziranda. birde yagmurluydu ki hava sormayın :) hgs yerine ogs den geçmistim bende. müşteri ilişkilerini aramıştım tamam bir sorun olmaz demiş ve yinede ceza varmı diye 10-15 gün içinde bakın ceza olursa arayın bizi demişti...
4441788 , 5 dakikanı almıyor bu numarayı ara bildir sorununu. kafan rahat olur.

#ismail

Kayıtlı Üye
Bence sisteme yansidiginda bir bakin. Yanlis ise arayarak duzelttirebilirsiniz. Benim gecislerim genelde kacak oluyor ama sisteme normal yansiyor.

static-x

Kayıtlı Üye
İntertnetten geçiş ihlali olup olmadığını sorguladım sıkıntı yok arkadaşlar.