Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Otoban kaçak geçiş

Konu, 'Sohbet' kısmında static-x tarafından paylaşıldı.

1. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    Herkeze gunaydin arkadaşlar. Bu gece babaeski hgs gisesinden otobana giriş yaptim fakat cikista yanlislikla hgs yerine ogs gisesinden cikis yaptim ve ekranda kacak geçiş yazisi belirdi. Bunun bir cezasi falan olurmu yoksa sistem otomatik olarak geçiş ücretini hgs kartimdan dusermi?

Son düzenleme: 15 Eylül 2014
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    Günaydın sıkıntı olmaz sistem plakayı sorgulayıp otomotikmen düşüyor aynı şeyi bende yapmıştım

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bunu beğendi. static-x bunu beğendi.
  3. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    cevap için teşekkürler dadaş. Peki ücreti en uzun mesafeden mi yoksa giriş ve çıkış yaptığın mesafeden mi alıyor.

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  4. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    Girişini okuduktan sonra nerden cıkış yaptıysan okadar ücreti alıyor

Beni EDS'ler İYİ Tanır

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Benim bildiğim yanlış gişe geçişinde ceza değil ama en uzun mesafe ücreti alınıyor bunu da buraya üye olup geçişlere ve ne kadar ücret alındığına bakabilirsiniz
    https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/index.jsf telefonda verdim adresi yanlışlık olmuş olabilir

KİREÇ ve static-x bunu beğendi.
  6. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.685
    839
    113
    izmirden istanbula gelmistim haziranda. birde yagmurluydu ki hava sormayın :) hgs yerine ogs den geçmistim bende. müşteri ilişkilerini aramıştım tamam bir sorun olmaz demiş ve yinede ceza varmı diye 10-15 gün içinde bakın ceza olursa arayın bizi demişti...
    4441788 , 5 dakikanı almıyor bu numarayı ara bildir sorununu. kafan rahat olur.

KİREÇ ve static-x bunu beğendi.
  7. ahmett879

ahmett879 SCW Üyesi

333
    252
    63
    Kahrolsun hgs

8. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Bence sisteme yansidiginda bir bakin. Yanlis ise arayarak duzelttirebilirsiniz. Benim gecislerim genelde kacak oluyor ama sisteme normal yansiyor.

9. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    İntertnetten geçiş ihlali olup olmadığını sorguladım sıkıntı yok arkadaşlar.

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş