Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto yıkama-fikir ve önerileriniz

benimki yaris ama deminkinin 2. düzletmesini yapmaktayım belirttiğim yer yeni coupe bmw yi de 10 a yıkıyor gayet cilalı vs biçimde

şaka yapıyorum yaa marka felan onemli değil:)amaç bı cok yerde 10 tl iken 15 tl ile baslamak degıl farklı olanı ucuza sunmak ve memnunıyet odaklı...

şaka yapıyorum yaa marka felan onemli değil:)amaç bı cok yerde 10 tl iken 15 tl ile baslamak degıl farklı olanı ucuza sunmak ve memnunıyet odaklı...

ucuza değil bence abi..
aynı fiyata ama ekstra bişiler içinde olarak..

bu arada isim olarak aklınıza gelen farklı birşey var mı arkadaslar?
Benim ilk dusunmede aklıma AutoClean yada CleanCar geldi nasıl?

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

ucuza değil bence abi..
aynı fiyata ama ekstra bişiler içinde olarak..

mesela extra ne olabilir?
İnsanları mutlu edecek onları çekecek farklı ne olabilir.

ücretsiz bi ıslak cila, konsol ve kabine ekstra detaylı temizlik, benzincilerde verdikleri gibi üstüne logo olan mendik kutuları, ürün demoları, koku vs. bunlar hep mutlu eder karşı tarafı.. :)

Bence Bu saatten sonra kendi marka işi istanbulda pek tutmaz. Artık arabasına özen gösteren insanlar Meguairs, Sonax, vs... gibi yerlerde arabasını yıkatıyor, cilasını atıyor, boya korumasını yaptırıyor. Bende çok araştırdım hatta açma durumuna geldim meguairs'ı ama onda da yer ve hava parası biraz geri çekti. Eğer 70-80000 TL paranız hazırda varsa Meguairs açın.

memleket olarak "beleş" olan her şeye bayılırız biliyosun.. :D :D

ücretsiz bi ıslak cila, konsol ve kabine ekstra detaylı temizlik, benzincilerde verdikleri gibi üstüne logo olan mendik kutuları, ürün demoları, koku vs. bunlar hep mutlu eder karşı tarafı.. :)

sen işi biliyosun eger olursa bunları dikkate alıcam Yiğitim;)

---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:23 ----------

Bence Bu saatten sonra kendi marka işi istanbulda pek tutmaz. Artık arabasına özen gösteren insanlar Meguairs, Sonax, vs... gibi yerlerde arabasını yıkatıyor, cilasını atıyor, boya korumasını yaptırıyor. Bende çok araştırdım hatta açma durumuna geldim meguairs'ı ama onda da yer ve hava parası biraz geri çekti. Eğer 70-80000 TL paranız hazırda varsa Meguairs açın.

Başında ben dursam sorun değil 70 80 de bağlanır 100 de bağlanır ama yer çok önemli öyle bir markayı işletmen için...bence marka ile alakalı değil ben ve benim gibi bir ton insan marka yerlerde yıkatmıyor sadece gittiğinde gerçekten iyi yıkayacakları temiz yıkayacakları memnun olduğu yerlere gidiyor...

aslında bi Meguiars açabilirsin abi..

:D:D yiğit girme kanıma bak:D
ya şerifalide o gitmez bence yaa bide başında ben duramıycam sadece bişekilde yönlendireceğim.
sıkıntı o yani...

mekanın olduğu yer değişemez mi abi. ??

Geri
Üst Alt