Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otelin Şefi Bıçak kesmiyor deyince (:

Allah mutluluk versin sonlarınızı getirsin,
hoş bir anı olmuş ama bunu şef derken amacı kesin bahşişdir ve tuhaf olmuştur,
bizim buralarda da buna benzer adetler vardır davulcu çalmıyor der çeyiz sandığının üstüne oturulur gibi,
abimin düğününde aşçı yemeği getirmedi adet olarak kardeşi düğün yemeğine para atmazsa gelmezdi,
bir deste dolar sayesinde getirdi aşçı denilen .........puhaha

Hacı Kapı Açılmıyor diyen sadıca ne yaptınız çok Merak ettimpuhaha

Öncelikle herkese teşekkürler, kapıda tugbanın kardeşi durdu, kapı aralıkken amcam içeriye bişiler uzattığı sırada hala kapıyı ittirip "hadi açıldı, hayırlı olsn" diye daldı içeri. amcam kesin 10 lira 20 lira bişi vermiştir. Pastaya da 100 lirayı en üste yapıştırdım. espriyi yaptık adama da laf yemeyelim dedim.

SCW konvoy hep aklımda olan ve içimde kalan güzel özel bir ayrıntıydı. ama kimseyi rahatsız etmek istemedim. Zaten düğün günü akşam 4-5 gibi salona geçtim bir daha cıkamadım. konvoy gezisi olmadı yani. hatun otelde kuaförle bende sahne soundchek falan uğraştık. çağırsaydım gelseyddiniz gezemeyecektik hemde sizinle ilgenemediğim için kahrolacaktım. Abi çok zor iş. gözüme perde inmiş gibi hiç bişi hatırlamayorum. allahtan cd'ler var. Düğün yapacaklara tavsiyem son 3 ay kaldı demekle düğün gecesi arasındaki zaman öyle çabuk geçiyor ki. Gelin damat fotoğraflarınızı 1 hafta önceden giyinip çektirin. biz öyle yaptık çok rahat oldu. davetiye olayı zaten karmakarışık bir iş. düğüne 1 ay kala bütün nazınızın geçtiği arkadaşlarınızı organize edin. Düğün yapmak çok zor. Allah bekarların yardımcısı olsun. büyük stress :D Şükür herşey düğünümüzde şık ve sakindi. Ben işlerin %98ini tek başıma yaptım. 8de başlayıp gece 2 de biten düğünümüzde hiç sıkıntı cıkmadı. bütün arkadaşlarım düğünden sonra gelip sarılıp tebrik ettiler. Zordu ama galiba başardık. oof çenem düştü asıl yazcaklarımı unuttum. görüşürüz :D

puhahapuhaha
yaa çok güldüm cidden çok orjinal olmuş Deniz abi puhahapuhaha

Herşey çok güzel olmuş..
umarım bir ömür boyu herşey böyle gönlünüzce olur..
Allah Mesut Bahtiyar Etsin..Bir yastıkta kocayın İnşallah:eek:key:

sağlıklı mutlu ve bir yastıkta ömür geçireceğiniz dileğiyle...:eek:

Geri
Üst Alt