Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

otamatik dizel tavsiyelerinizi bekliyorum

Konu, 'Sohbet' kısmında CUPRA BOCANEGRA tarafından paylaşıldı.

1. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

541
    190
    43
    merhaba arkadaşlar artık yeni bi araç alma vakti geldi ben 4 kapı ibiza fr yada yeni kasa leon fr düşünüyodum fakat peder tutturdu illede dizel diye :mad: ben de 1,6 TDI CR 105 hp dsg leon düşündüm nasıldır bu araç tavsiye edermisiniz veya başka tavsiyeleriniz var mı 2.0 ve altı olucak araç sıfır alınacak şimdiden teşekkürler

şimdi baktım leon 1,6 tdı dsg nin copa plus varmış çokta hoşuma gitti şöyle araç kırmızı siyah jantlar krom aynalar oldumu süper olur :D

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    şuan copa plus dizel otomatikte çok uygun bir tercih. fiyat olarakta otomatik dizelde o donanımda çok fazla alternatif olduğunu düşünmüyorum

3. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Yeni kasa çıkacağı için fiyatlarda indirim söz konusu güzel bir tercih olabilir ama yeni kasa çıkacak olmasıda dezavantajı

4. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Ben 1,6 TDI CR 105 hp dsg style paket aldım 3 ay bıtmek uzere suan aracım 10bin i devirdi..Gerek yakıt gerekse piyasada alınabilecek otomatik dizel seceneği içerisinde düşünülmeden tercih sebebim oldu..Yeni kasa soylentileri vardı ancak yeni kasa cıkacak önce benzinli dsg ler sonra dizel dsg ler gelicek.ortalama 1 yılı bulur,ben o zamana 70-80bin kullanmıs olurum dedim,iyide etmişim..Siz şuan dahada avantajlısınız ben aldığımda soylentiydi sizde netleşmiş bırde indirim almışsınız..Düşünmeyin alın ve binin bence...Bu arada yazılımıda çıkmıs 105 bg olmuş 145 beygir daha ne olsun:D

5. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    leon copa plus tavsiye ederim bende gidip inceledim 1.6 TDI dsg + sunroof son 55900 tl ye bıraktılar araçta yok yok! keşke 4 ay evel olaydıda 1.2 tsi almasaydım :(

6. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

541
    190
    43
    cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar yazlımlada 145 beygir iyiymiş :D o zaman leonu alayım da sormak istediğim bişe var bu 1,6 tdı çift turbo(t) mu tek turbo mu bide seatın sitesine baktım satışta ata yok doğuş var artık doğuşmu satıyo

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Sayfayı Paylaş