Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orta bölüm ambiyans aydınlatma

erdem1907

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu kısımda ki ambiyans aydınlatmayı açamadım. Açılıyor mu yoksa dekoratif amaçlı mı bilen var mı?
ARONA.jpg

Bende aracı ilk aldığımda uğraşmıştım baya, ancak o bölüm sanırım sadece dekorasyon amaçlı. Sonrasında inceleme videolarını da inceledim. İbiza ve Arona'ların hiçbirinde o bölüm yanmıyor. Yansa çok güzel olabilirdi.

Bende aracı ilk aldığımda uğraşmıştım baya, ancak o bölüm sanırım sadece dekorasyon amaçlı. Sonrasında inceleme videolarını da inceledim. İbiza ve Arona'ların hiçbirinde o bölüm yanmıyor. Yansa çok güzel olabilirdi.
Ne saçma. O zaman hiç koyma değil mi?

Aynen katılıyorum. Benim en çok gıcık olduğum diyim, arka tavan aydınlatmasının olmaması ve ön tarafta olan aydınlatma ünitesinin de 2000 model Vw Bora da kullandığımız ünitenin aynısının sadece siyahı olması. 25 yıldır aynı parça kullanılıyor.

Ama bu durumun daha iç acısı olan kısmının, bu aydınlatma ünitesinin bize gelen araçlarda olması. Yabancı inceleme videolarında incelenmiş yurtdışında ki Arona'lar da yeni model bir tavan aydınlatma ünitesi ve ilave olarak arka tavan aydınlatması da var. Ama biz böyle güzel şeyleri hak etmiyoruz maalesef.

Valla o kadarını bilmiyordum. Zaten bi daha seat tercih etmem. Vw grubu skodanın bile altına konumlandırmış markayı.

Geri
Üst Alt