orjinal kol dayaması kullananlar.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

orjinal kol dayaması kullananlar..

SİMON

Kayıtlı Üye
selam arkadaslar orjinal koy dayaması kullananlar yorumlarını yazabılırlermı fıyatı servıste bıraz pahalı oldugu ıcın sonraya attım alma işini ama piyasada yarı fıyatına birsuru kol dayama var ama benım ıstedıgım orjınalını kullananların yorumlar...

zamanlar derısınde deformasyon oluyormu en cok merak ettıgımde bu... kalıtesı hakkında yorumlarınızı beklıyorum...

H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
şemun orjinal taktırmayacaksan bile hiç kullanma yani yan sanayi hiç taktırma daha iyi, çok çakma duruyor çünkü.

SİMON

Kayıtlı Üye
hakan zaten ya orjınal takarım yada takmam ama benım tek merak ettıgım bı orjınallerde 2-3 yıl ıcınde deformasyon yada yıpranma soyulma gıbı sorunlar olıyormu..

ZGR

Kayıtlı Üye
1.6 leonda da orjınal vardı
cupra da da vardı

2 sınde de hıc bı sorun olmadı

hakan_leon

Kayıtlı Üye
Ben ERYA da taktırdım. Aracım sport up olduğu için koltuklarla tam bir uyum sağladı. Fiyatı biraz tuzlu fakat orjinalden şaşmamak lazım...

007

Kayıtlı Üye
2. yıla yaklaştım en ufak bişey yok..araca taktırdığım yazılımdan sonraki en faydalı şey...kesinlikle taktır...

YCO

Kayıtlı Üye
Şemun Faruk abinin aldığı kol dayama benim hoşuma gitti geçenlerde onla da irtibata geç derim 150-200 civarı bi fiyatı var..