• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

orjinal kol dayaması kullananlar..

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
selam arkadaslar orjinal koy dayaması kullananlar yorumlarını yazabılırlermı fıyatı servıste bıraz pahalı oldugu ıcın sonraya attım alma işini ama piyasada yarı fıyatına birsuru kol dayama var ama benım ıstedıgım orjınalını kullananların yorumlar...

zamanlar derısınde deformasyon oluyormu en cok merak ettıgımde bu... kalıtesı hakkında yorumlarınızı beklıyorum...

H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
şemun orjinal taktırmayacaksan bile hiç kullanma yani yan sanayi hiç taktırma daha iyi, çok çakma duruyor çünkü.

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
hakan zaten ya orjınal takarım yada takmam ama benım tek merak ettıgım bı orjınallerde 2-3 yıl ıcınde deformasyon yada yıpranma soyulma gıbı sorunlar olıyormu..

ZGR

Kayıtlı Üye
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
1.6 leonda da orjınal vardı
cupra da da vardı

2 sınde de hıc bı sorun olmadı

hakan_leon

Kayıtlı Üye
İsim
Hakan
Plaka
34 ED 4746
Ben ERYA da taktırdım. Aracım sport up olduğu için koltuklarla tam bir uyum sağladı. Fiyatı biraz tuzlu fakat orjinalden şaşmamak lazım...

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
2. yıla yaklaştım en ufak bişey yok..araca taktırdığım yazılımdan sonraki en faydalı şey...kesinlikle taktır...

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
2. yıla yaklaştım en ufak bişey yok..araca taktırdığım yazılımdan sonraki en faydalı şey...kesinlikle taktır...
1 aya yakın kol dayamalı bı arac kullandım sımdı kendımkını kullanınca elım bosta kaldı..:)

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
Şemun Faruk abinin aldığı kol dayama benim hoşuma gitti geçenlerde onla da irtibata geç derim 150-200 civarı bi fiyatı var..

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
ozledim leonu...

Üst Alt