Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

orjinal kol dayaması kullananlar..

Konu, 'Sohbet' kısmında SİMON tarafından paylaşıldı.

1. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    selam arkadaslar orjinal koy dayaması kullananlar yorumlarını yazabılırlermı fıyatı servıste bıraz pahalı oldugu ıcın sonraya attım alma işini ama piyasada yarı fıyatına birsuru kol dayama var ama benım ıstedıgım orjınalını kullananların yorumlar...

zamanlar derısınde deformasyon oluyormu en cok merak ettıgımde bu... kalıtesı hakkında yorumlarınızı beklıyorum...

2. HaKo

HaKo Misafir

şemun orjinal taktırmayacaksan bile hiç kullanma yani yan sanayi hiç taktırma daha iyi, çok çakma duruyor çünkü.

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    hakan zaten ya orjınal takarım yada takmam ama benım tek merak ettıgım bı orjınallerde 2-3 yıl ıcınde deformasyon yada yıpranma soyulma gıbı sorunlar olıyormu..

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    1.6 leonda da orjınal vardı
    cupra da da vardı

2 sınde de hıc bı sorun olmadı

5. hakan_leon

hakan_leon SCW Üyesi

381
    0
    16
    Ben ERYA da taktırdım. Aracım sport up olduğu için koltuklarla tam bir uyum sağladı. Fiyatı biraz tuzlu fakat orjinalden şaşmamak lazım...

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    bunların bıde renk secenegıdemı var?

7. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    2. yıla yaklaştım en ufak bişey yok..araca taktırdığım yazılımdan sonraki en faydalı şey...kesinlikle taktır...

8. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    1 aya yakın kol dayamalı bı arac kullandım sımdı kendımkını kullanınca elım bosta kaldı..:)

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Şemun Faruk abinin aldığı kol dayama benim hoşuma gitti geçenlerde onla da irtibata geç derim 150-200 civarı bi fiyatı var..

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    ozledim leonu...

Sayfayı Paylaş