Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

orjinal çelik jantı bulunur mu

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında serkanleon tarafından paylaşıldı.

1. serkanleon

serkanleon SCW Üyesi

22
    4
    3
    2001 model leon stella aracımın jantları kapaklı. ben orjinal çelik jantlıları ile değiştirmek istiyorum. istanbul anadolu yakasından satan ya da nerede bulabileceğiimi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. not: doğuş oto kartal tanesine 800 lira gibi dudak uçuklatıcı bir rakam söyledi.

2. Selçuk Sağlam

Selçuk Sağlam SCW Üyesi

164
    46
    28
    sahibinden.comda onlarca var orjinal jant dün gece baktım bayada uygun fiyatlara var

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.768
    5.606
    113
    Sitemiz de satan arkaşlarımız varsa ilgileneceklerdir. Yoksa da farklı satış sitelerinde bulabilirsin.

4. serkanleon

serkanleon SCW Üyesi

22
    4
    3
    ilginize teşekkür ederim mümkünse istanbuldan satan arkadaşlardan özellikle anadolu yakasından olursa sevinirim.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ben sahiibindene baktım ama 99/05 arası leon için jant bulamadım. üst modeller için var ama bijon aralığı uymuyor yanlış hatırlamıyorsam.

5. serkanleon

serkanleon SCW Üyesi

22
    4
    3
    Adsız.png mümkünse bu jant bulunabilir mi

6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Nerden alırsınız bilemem ama doğuş otodan jant tarzı bir ürün sakın almayın..Piyasanın iki katına hatta 3 katına çıkacak fiyat verirler size..

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    cok sey ıstıyosun be dostum bu jantlar zor bulunur ama sahıbındene bakmak lazım top sport dıye gecıyor bu jantlar sanırım adana da satanlar var lastıklı 1500-2000 arasına satılıyordu dıye bılıyorum sımdıden kolay gelsın

8. serkanleon

serkanleon SCW Üyesi

22
    4
    3
    kesinlikle jant kapağı sordum tanesine 90 lira demişti :) 4 jant kapağı 360 lira :))

9. mehmetsatir

mehmetsatir SCW Üyesi

86
    43
    18
    Bunlar işini görür mü? 5x112 ölçüde. 16 inc. 2006 model toledo dan çıkmisti.
    20130714_150233.jpg

Sayfayı Paylaş