Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Opel Antara görüşleriniz

Konu, 'Sohbet' kısmında Pascal tarafından paylaşıldı.

1. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    Arkadaşlar herkese selamlar,

Babamın arabasını değiştirmeyi düşünüyoruz. Babamın arzusu yerden biraz yükselmek. Kafasında da Opel Antara var. Dış görünüş ve donanım olarak olduça beğendiğim bir araba. Araba 2,0 dizel otomatik, AFL bi-xenon farlar, deri koltuklar, hız sabitleyici, park sensörleri vs... fiyat 80.000 TL

Kafamı kurcalayan şeylerin başında: 1- Opel olması 2- Opelin otomatik şanzımanı...

bu araç hakkında bilgi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Aynı zamanda diğer alternatif fikirlerlerinizi de bekliyorum . Otomatik ve dizel olsa tercih sebebidir :)

Teşekkürler...

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    Ozancım antara hakkında hiçbir fikrim yok ama chevrolet captivayla çok benziyorlar,belki de altyapıları da aynıdır..ben olsam captiva tercih ederim.çünkü antaranın pek piyasası yok ama captiva 2. el de fazla üzmüyor...fiyatları ne civarda bilmiyorum aa nissan xtraillara da bakılabilir

3. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    Aybarsım Captivayla aynı alt yapıya sahipler doğru. Ama Captivanın o yeşil göstergeleri beni sinir ediyor, doğan SLX lerden kalma yeşil :D ama ikinci el konusunda haklısın Antaranı 2. eli çok güçsüz Captivanın yanında. Nissan Xtrail de halamlarda var, bir süre kullandım hatta ama çok fazla keyif vermedi bize. biraz da küçük gibi sanki antaraya göre.

Aslında benzinli olmasa CRV çok daha iyi bir seçenek ama ona da benzin yetişmez :)

4. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Ozanım bir abimin babasında vardı pek memnun değillerdi sattı tourag aldı çok kısa sürede. Bildiğim kadarıyla tampon boyası dökülüp duruyordu. Tiguan düşünebilirsiniz aynı paralara.

5. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    Hımm bu bilgi iyi oldu Erhanım, çok sağol.
    ya tiguani da dizel otomatik alırsak 90.000 in üstüne çıkıyordu sanırımsam. o rakamlara da çıkmak istemiyoruz pek

6. daywalkel2

daywalkel2 SCW Üyesi

26
    0
    1
    Ben uzun süre Opel kullandım hocam astra,corsa ve vectra ve hiçbirinden memnun kalmadım. Opel'in her modelinde 10bin km sonra ses gelmeye başlıyor. Hele elektronik yapısı fazla olanlarda daha da fazla sorun çıkartıyor. Kısaca sana tavsiyem Opel'e fazla yanaşmamanız.

7. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    teşekkür ederim yorumlarınız için. İlk mesajımda da dediğim gibi Opel olduğu için zaten kafamda çok soru işareti var.

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    aman aman elinde patlar

9. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Ben Tiguan'nın fiyatının bu kadar çoştuğunu bilmiyodum valla. 2.elleri bile 90k lerde.

10. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    bencede Tiguan derim çok güzel araba 80 i veren 90 ıda verir be :) alın binsin babandan kıymetlimi:eek:

Sayfayı Paylaş