Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce hangisi jant+yay mı yoksa aero body+supersprint eksozmu

Bugün görüştüm tekrar adamla, farlar Türkiye'ye giriş yapmadığı için tam fiyat alamadığını söyledi... Ama makyajlı kasa için yaklaşık 450euro dedi tek far için (Servis fiyatından pek farklı değil, makyajlı kasa için serviste taktırmak daha mantıklı görünüyor).
Makyazsız leonlar için sistemde fotoğrafı merceksiz görünen bir xenon far var, tane fiyatı 220euro. Bu farın ne olduğu tam belli değilmiş. Ama standart far fiyatı için 110euro civarı bir şey dedi, bu durumda 220euro olan far büyük ihtimal merceklidir diyor adam. Ama o farın da Türkiye'ye giriş yapmadan ne olduğu belli olmayacak. Emin olmadan bu farı sipariş etmek de riskli duruyor, ne çıkacağı belli değil. Makyajsız Leon'cular olarak toplanıp bir tane sipariş verilebilir belki farın ne olduğunu görmek için, mercekliyse devamı da istenir :p

Özetle, şu an için elde var sıfır :)

Fara bu kadar para bağlanırmı bilmiyorum düşündürüyo insanı:confused:

ben bir yer buldum bi-xenon yükseklik ve alçaklık ayarı çalışıyor farlar kapalıyken sellektör yapılınca kısafarlarda uzun farlarda yanıyor çifti 350 tl:D

marka yok yapma benim farlara yapacak ve kesinlikle su buhar olayı yok 2 yılda garantili :D

evet serhat bı-xenon mercekli farı açacak lakin garanti veriyor su almama ve buhar yapma olayına kesinlikle olmayacak diyor

sabahtan akşama kadar bitiriyor
farkarı sen söküp getirirsen 250 bosch yada hella bi-xenon mercek kullanıyor aklımda kalmadı ama d1s yada d2s olması lazım
tamponu falan kendi söküp farlarıda sökerse 300 sökme takma
aynı zamanda farlar kapalı ve sellektör yapıyorsun kısa farlarında yanıcak uzunlarında ve yükseklik alçaklık ayarında çalışıyor işlem sabahtan akşamakadar bitiyor

sahibinden den ömer ama şu yanlışanlaşılmasın eldeki xenon balastlarını kullanıyor kendi elimizde mevcut olanı giderken birde d1s ampulle kablolarını alıp gidiyoruz

Geri
Üst Alt