Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ön Lip + Arka Dİfüzör

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında tibuk5361 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    Merhaba Arkadaşlar,
    Aracıma bişeyler yaptırmak istiyorum, Şuan Tamamen orjinal haliyle duruyor (1.6 Stylance 2008 Model-Sİyah) Sadece cam filmi var aracımda ,
    Ön tampona Lip arkaya da difüzör yaptırsak saçma mı durur.

Ekli Dosyalar:

2. LKTN

LKTN SCW Üyesi

385
    271
    63
    Hayır tabii ki saçma durmaz. Ben olsam FR arka tampon takıp çift egzoz çıkışı yapardım. Aracınız siyah olduğundan yaptığınız modifikasyonlar çok fazla belli olmaz ama ön lip falan takarsanız aracınıza estetik hava katacaktır.

Bunu beğendi. Negatif bunu beğendi.
  3. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    FR tampon takmadan bu işlemlere girsem? Daha yeni baskı şanzıman işlerine girdim , tampona verebileceğim nakitim olamaz ;)

Bunu beğendi. LKTN bunu beğendi.
  4. LKTN

LKTN SCW Üyesi

385
    271
    63
    Olabilir tabii ki... Hangi koşul sizin için uygunsa o ölçüde modifiye edebilirsiniz aracınızı. Benimki sadece bir öneri neticede :)

5. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.834
    113
    bir lip bir difüzör aracı bambaşka yapar bide jantları degıstınmı tadından yenmez

Bunu beğendi. Negatif bunu beğendi.
  6. hasan59

hasan59 SCW Üyesi

88
    62
    18
    Ben aracıma ön lip taktirmistim kirmizi ibiza ama tekirdagdaki yol calismalarindan bugun yere vurdum ve lip kırıldı yenisini taktircam tekrardan ve arka difüzör ariyorum ama tekirdagda bulamadm bilen varsa yardimci olabilir mi tekirdag corlu silivri olabilir

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  7. LKTN

LKTN SCW Üyesi

385
    271
    63
    Benim de maalesef ön lip arabalı vapura binerken sürttü ve kırıldı. Ben de müsait bir zamanda yenisini taktıracağım İnşallah.

8. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Bence ilk olarak arabanın rengini canlandırmak lazım. Güzel bir cila uygulamasına ihtiyaç var. Ardından fr tampon çift egzos çıkışı öne de lip güzel durur. Jantlar da değiştimi tadından yenmez.

9. hasan59

hasan59 SCW Üyesi

88
    62
    18
    Arka tampon yaptircak yer bulamiyorum işte ben

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  10. tibuk5361

tibuk5361 SCW Üyesi

54
    30
    18
    Renk canlandırma işine girdik,Pasta Cila ve boya koyuma yapıldı, Sadece kuşkum mevcut jantlarla ve mevcut yükseklikle öne lip arkaya difüzör koymak komik mi gösterir? yanda marşbiyel yok bişey yok araba standart yükseklikte jantlar 16 orjinal stylance jantları

Sayfayı Paylaş