Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ön kol dayayamama sorunu !!!

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında kayzer163 tarafından paylaşıldı.

1. kayzer163

kayzer163 SCW Üyesi

22
    6
    3
    Arakadaşlar meraba 2004 leonumun ön kol dayamasını kaldırdım ama geri indiremiyorum bilgisi olan varmı?

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    nasıl yani takılmıştır zorlayın biraz ilk defamı oldu

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    dostum niğdedeyim bende yardımcı olabilirim istersen

4. kayzer163

kayzer163 SCW Üyesi

22
    6
    3
    çok zorlamak istemiyorum bi düğmesi, dili falan vardır diye sordum. Aracı yeni aldım zaten ilk defa kaldırdım indiremedim geri.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

niğdede nerdesin?

5. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Aynısı benim 2004 Leon umda da olmuştu... yıkamacı nasıl kaldırdı ise bi dada da inmedi... ben de kurcalarken kulakçığı çıkarttım yerinden... bi süre öyle kullandım... kalkarken sorun çıkmıyor du ama indirmek için 2 ince yassı tornavida yardımıyla kulakçığın takıldığı küçük deliklerden görünen kolcuklara baskı uygulayıp indiriyordum... sonra baktım olmadı yeni bi tane aldım...geçmiş olsun...

6. kayzer163

kayzer163 SCW Üyesi

22
    6
    3
    sağol abi kulakçık derken yanlardaki yuvarlak kapakların içidendenmi yapacaz?

7. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Yok o kulakçık çıkınca çentiklerinin geçtiğini delikler var... oralardan dikkatli bakarsan metal uçlar göreceksin... iki küçük tornavida yardımıyla ikisine de aynı anda baskı yapıp kolu aşağı bastırdığında inecektir... yalnız o kulakçığın uçlarındaki plastik tırnakları kırmamaya çalış ve minik yayı da kaybetme...

8. kayzer163

kayzer163 SCW Üyesi

22
    6
    3
    abi yoruyotum seni ama kulakçık dediğin kol dayamanın iki yanı demi. ordaki yuvarlak kapakları çıkarınca içinden büyük vidalar çıkıyo onlarımı sökecem?

9. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    mesaj attım

10. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Değil kardeşim... ön tarafta yokmu küçük kulakçık basıyorsun iniyor ondan bahsediyorum...

Sayfayı Paylaş