Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

olsun sonuçta yendik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir fenevlidende böyle birşey duyduğuma şaşmam zaten :D cok normal bir durum.

özgürüm bekle sen bunları yapıyosun ya 14.hafta inşallah yeneriz elimden kurtulamicaksın bu konuyu açıcam gene.

tamam konsept olarak dışarıdan güzel gözüken bir uygulama olsa da umarım tekrarı yaşanmaz. bayanlara saygımız sonsuz ama tribünde sadece bayan olması gördük ki ızdıraptan öte değil. Ama yürekten desteklemeye çalışmaları takdir edilmeli...

Ayrıca Fenerli taraftarların, kadınlarımız bile 40000 küsür kişi siz kaç kişiniz, yok öyle fazlayız yok böyle geçtik laflarını çok mantıklı bulmuyorum. Yap bakalım erkeklere de beleş, saraçoğluna 250.000 kişi dolmazsa ben hiç birşey bilmiyorum, her takım için geçerli tabiki bu :)

sadece sıraya girip bilex veya fenerum larda saatlerce bekleyip bedavada olsa bilet edinmekte bir eylem

sadece sıraya girip bilex veya fenerum larda saatlerce bekleyip bedavada olsa bilet edinmekte bir eylem

Ayrıca ordaki bayanların büyük ihtimal izin aldıkları Koca,Baba,Anne,Abi,Sevgili gibi kişileri ikna etmekte bir eylem:)

bu olaya gülenlerin hatta dalga geçenlerin halini gördükçe hayretler içinde kalıyorum bu ne yüzsüzlük ya...:D dalga geçtiğiniz bu takım bakalım sizi sahaya gömünce de çim e oturup cırcır oldum mu diyeceksiniz:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt