Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Olabilicek bir Selanik organizasyonu ile ilgili olarak size en uygun seçeneği seçiniz

Selanik..

• Arabayla gidilmeli bir hafta kalınmalı

Kullanılan: 4 9.5%
  • Arabayla gidilmeli 5 gün kalınmalı

Kullanılan: 4 9.5%
  • Arabayla gidilmeli bir haftasonu kalınmalı

Kullanılan: 10 23.8%
  • Otobüsle gidilmeli bir hafta kalınmalı

Kullanılan: 1 2.4%
  • Otobüsle gidilmeli 5 gün kalınmalı

Kullanılan: 2 4.8%
  • Otobüsle gidilmeli 1 haftasonu kalınmalı

Kullanılan: 7 16.7%
  • Uçakla gidilmeli bir hafta kalınmalı

• Uçakla gidilmeli 5 gün kalınmalı

• Uçakla gidilmeli bir haftasonu kalınmalı

Kullanılan: 2 4.8%
  • Böyle bir organizasyon olmasın

Kullanılan: 10 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otel için kişi başı oteline göre 35 ila 50 euro gibi bir rakkam çıkıyor haberiniz olsun.

alpcim gelecek insanlar zaten bunlardan haberdar olur merak etme sen ön ayak ol yap bu organizasyonu bak inan çok eylenceli olucak:eek: zaten hemen tepki verdin teşekürederim duyarlılığına devamını bekliyoruz:eek:

alpcim gelecek insanlar zaten bunlardan haberdar olur merak etme sen ön ayak ol yap bu organizasyonu bak inan çok eylenceli olucak:eek: zaten hemen tepki verdin teşekürederim duyarlılığına devamını bekliyoruz:eek:

Ne demek :D Devamı gelicek.. :D:D

Ne demek :D Devamı gelicek.. :D:D

umarımki bunu şaka olarak yapmamıştın yani selanikle ilgili bir fikrin vardır... ben bunlara dayanarak senden bekliyodum açıkcası bu organizasyonu beni hayel kırıklığına uğratma alp lütfen bak ben selanik için şimdiden heycanlanmıştım....en radikal fikri sen attın ortaya ben bir bildiğim olmasa böle bi fikri sunmazdım açıkcası:confused:

umarımki bunu şaka olarak yapmamıştın yani selanikle ilgili bir fikrin vardır... ben bunlara dayanarak senden bekliyodum açıkcası bu organizasyonu beni hayel kırıklığına uğratma alp lütfen bak ben selanik için şimdiden heycanlanmıştım....en radikal fikri sen attın ortaya ben bir bildiğim olmasa böle bi fikri sunmazdım açıkcası:confused:

Şaka maka değil :) Yapıcaz inş..:)

Uçak biletlerinede baktım.

THY nin Selanike uçuşu yok.

Pegasus'un yok..

Selanike direkt olarak uçmayan atina üstünden uçan Aegean Airlines var. Biletlerin fiyatları değişkenlik göstersede en yüksek fiyat 160 euro gidiş dönüş..

Uçak biletlerinede baktım.

THY nin Selanike uçuşu yok.

Pegasus'un yok..

Selanike direkt olarak uçmayan atina üstünden uçan Aegean Airlines var. Biletlerin fiyatları değişkenlik göstersede en yüksek fiyat 160 euro gidiş dönüş..

bence kara yoluyla ve arabalrla gidelim:eek:key: o yüzdende önemli olan gereken evraklar sadece gerekn evraklar yazılırsa tarih belirlendikten sonra herkes evraklarını tamamlar sorunsuz gideriz :)

bence kara yoluyla ve arabalrla gidelim:eek:key: o yüzdende önemli olan gereken evraklar sadece gerekn evraklar yazılırsa tarih belirlendikten sonra herkes evraklarını tamamlar sorunsuz gideriz :)

Bir alternatif olarak araştırıyım dedim ama uçak fiyatları uygun olsada çok zor görünüyor. Çünkü ilk Atinaya uçulması lazım. Atinada birkaç saat bekleyip sonra selaniğe uçmak lazım. Hiç gerek yok böyle bir duruma..

Araba ve otobüs kalan seçenekler..:)

Bence haziran gibi olursa çok güzel olur.Benim zaten bi ton yıllık iznim var puhaha
araba için ne evraklar gerekiyor onlara bakalım ona göre karar verilir :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt