Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Offset'li 15" 5x100 sac jant ve Turanza ER300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satışlar Rıza.
cupra jantların hayırlı olsun. Türkiye de tekim diyosun :)

Hayırlı satışlar rıza..........

Hayrlı satıslar rıza:) ne zman cekınıorz fotoları bı gorım su cupralarıda canlı canlı :D

Hayırlı satışlar Rıza.Aslında ofsetli olarak jant istiyordum ama daha karar vermedim.Zaten yaparsamda yaz aylarında yaparım.
Bu arada resimleride bekliyoruz.

xx

hayırlı satışlar Rıza.
cupra jantların hayırlı olsun. Türkiye de tekim diyosun :)
tesekkur ederim mehmet abi. iddiam buyuk biliyorsun; rakip tanimiyorum ;)
Hayırlı satışlar rıza..........
tesekkur ederim engin abi.
Hayrlı satıslar rıza:) ne zman cekınıorz fotoları bı gorım su cupralarıda canlı canlı :D
bir kac eklemem daha olacak kismetse; o zaman cekeriz fotograflari yusufcum.
Hayırlı satışlar Rıza.Aslında ofsetli olarak jant istiyordum ama daha karar vermedim.Zaten yaparsamda yaz aylarında yaparım.
Bu arada resimleride bekliyoruz.
gelicek insallah fotograflar.. sen sac jant mi dusunuyorsun celik jant mi offsetli?

Rıza şöyle aradan biraz zaman geçsinde öyle buluş Yusufla. adam daha yeni aldı jantlarını soğumasın kendi jantlarından senin cupraları görünce. :D

Hayırlı satışlar Rıza son halini beklemedeyiz...:eek:key:

sen sac jant mi dusunuyorsun celik jant mi offsetli?

2 takım jant düşünüyorum.offsetli saç jantları 2. jant olarak kış için kullanmak gibi bir niyetim var.(4 janttada offset olacak)
1. seçenek jantlar ise yakın bir arkadaşta satarsa alacağım gibi:)Eğer olmazsa oz-bbs-enkei gibi markalara bakacağım.

xx

anladim engin. eger ofsetli sac ariyorsan aradigin jantlar bunlar :) diger iksini de yaptiririm ustama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt