Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NEDEN SEAT??? [emoji4] [emoji4] [emoji4]

cengaver_gold

Kayıtlı Üye
Herkese mutlu akşamlar arkadaşlar.. EVET NEDEN SEAT MARKASINI TERCİH ETTİNİZ?
7d69a83c76bf78fa9a72a3fc06b876c9.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

147 kullanınca insan motor olarak sorun çıkarmayacak bir araç arayışına giriyor :) benim seatla tanışmam bu yüzden oldu görsellikte elbette tatmin edici düzeyde ama 1. Öncelik sağlam araç sağlam firmaydı benim için umarım yanılmam :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Önceki aracım Polo'ydu. Aynı aileden olması, Tasarımı, Fiyatı, Yeni kasa oluşu ve büyüyen hacminden dolayı yeni aracım Ibiza oldu.

Yeni kasa görünce insan büyük pişmanlık yaşıyor ben göz göre göre eski kasa aldım nasip mi diyelim parasızlık mı bilmiyorum ama :) güle güle kullanın çok güzel araç

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

55A44149-6F4D-4DF4-8EE8-3DE207101D37.jpeg DEC1036C-95D4-4E34-81AF-D7D3EFB8782D.jpeg Önceki aracım 2001 model Şahindi.Sıfır araç araştırmasına girdim ve bu fiyatlara alınabilecek en harika aracı aldım diye düşünüyorum.İbizanın yeni kasasını görmeden önce hundai i20 yi beğeniyordum ama gördükten sonra ibizanın led stoplarına,keskin hatlarına aşık oldum

Ekli dosyayı görüntüle 16146 Ekli dosyayı görüntüle 16147 Önceki aracım 2001 model Şahindi.Sıfır araç araştırmasına girdim ve bu fiyatlara alınabilecek en harika aracı aldım diye düşünüyorum.İbizanın yeni kasasını görmeden önce hundai i20 yi beğeniyordum ama gördükten sonra ibizanın led stoplarına,keskin hatlarına aşık oldum
Yakıyoooo.... Kazasız belasız keyifli sürüşler...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt