Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden rusyada seat yok..?

Orda arabalar Su soğutmalı oldugu için ömürleri kısa oldgun için çok ucuza geliyormuş bu yüzden millet burda pahalı dediğimiz hayallerinimizi süsleyen arabalra ucuza biniyor ne yapsın Seat'ı :)

bugün 1 tane gördüm, o da sarı leon, hatta buranın vatandaşı taksiciye daha önce sormuştum, seatı tanımıyor, sonra arabayı görünce gösterdim bak bu diye, ooo güzel arabaymış falan dedi, anlaşılan o kadar az ki burda adam farkına bile varmamış, enteresan....

bugün 1 tane gördüm, o da sarı leon, hatta buranın vatandaşı taksiciye daha önce sormuştum, seatı tanımıyor, sonra arabayı görünce gösterdim bak bu diye, ooo güzel arabaymış falan dedi, anlaşılan o kadar az ki burda adam farkına bile varmamış, enteresan....
hatta o sarı leonda cupradır çok çok yüksek ihtimal hatta kesin cupradır adamlar dizel nedir bilmiyorlar orda :)

oralarda seatmı arıyorsun tırım tırım :confused:

Geri
Üst Alt