Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necati Ateş Galatasaray'da ..!

evet çok gizli bir sırrı paylaşıyorum sizle,duymayan kalmasın özellikle fenerli arkadaşlar.Aslında gekas galatasaraylı biz verdik parasını,fener maçı öncesinde yetiştirdik samsuna,sağolsun mahcup etmedi :)
403756_10151240022980164_15802420163_22882733_597211979_n.jpg

Ekli dosyalar

• 403756_10151240022980164_15802420163_22882733_597211979_n.jpg
    403756_10151240022980164_15802420163_22882733_597211979_n.jpg
    37.4 KB · Görüntüleme: 12
Sezon başında belirlenmiş fikstüre karşın nedense gözüne kestirdiği rakip takımın en iyi oyuncularını tam da maçtan bir hafta önce ayartmaya başlayıp transfer sözü vererek o maçta kadro dışı kalmasını sağlayan Fatih Terim’li ve prensipli Galatasaray Amrabat ve Yiğit G.’den sonra Necati’yi de renklerine kattı.
Futbolda karşılığı usulsüz transfer teklifi olan ve transfer yasağıyla cezalandırılması gereken bu hareketten ötürü ne bir yaptırım görebiliyoruz ne de aylardır benzer durumdaki Beşiktaş’a reva görülen şike suçlamasına anlam verebiliyoruz.
Hatta bilindiği üzere o oyuncular o maçta oynadı ve takımlarının belki de en iyisiydi.
Transfer şikesi diye bir TERİM varsa tam olarak budur ve şimdiden 3 etmiştir.
Gözümüz yeni gelecek karar vericilerin üzerindedir. ( bunu bi sayfadan kopyaladım yorumları da okuyunca bi iki seyde ben yazim bari )
Arkadaslar hasta fenerliyimdir ama aklı basında objektif yorum yapabilcek insanım.Gecen sene şike yapıldı diyen arkadaslara söylicek okadar cok şeyim varki sabaha kadar tartışırız onlarla. Ama sonunda bizimde uefa kupamız var diyip konu biter.. Gecen sezon ilk yarı fenerin bütün maclarını izledim kadıkoydekilere gittim. ikinci yarı ise çekişme oldugundan ts ninde bütün maclarını izledim. Anadolu klüblerinin hepsi fenere başka ts ye başka oynadılar. ts ye sadece bi eskişehirspor adam akıllı oynadı o macdata puan kaybettiler ortalıgı birbirine kattılar... Benım kalbimin agrıdıgı nerdeyse kalp krizi gecirmeme sebep olacak olan G.antep macında neler yasandıgını fenerli arkadaslarım bilir. ama nedense ertesi hafta ts-antep macında o kadar rahat bi oyun oynandıki iki metre dısarda pozisyona penaltılar calındı, bizden gol yememek için nerdeyse ayagını kıracak adamlar nasıl rahattılar.. iki macıda acıp izleyin tersi bişe düşünecek olursanız ben takımımı değiştiririm.. böyle rahat 5 tane mac sölerim size.. sizde bana 6-0 lık ankaragücü eskişehir falan dersiniz ama iddanamelerde ankaragüclü oyunculara sadri sener in şike teklif ettigi yazmaktadır. Emenike şike yaptı demiş bi arkadas. adamın saglık raporu varmıs kardesim ve aynı kaburga rahatsızlıgından niang 3 hafta oynamadı.. peki daha sonra rahatsızlıgı geçince ts macından önce niye kadro dısı bırakıldı teknikdirektörleri tarafından ve o maca karabükspor neden 92 93 dogumlu cocuklarla cıktı?? son olarak savcının söyledigi ; 'fenerbahce sampiyon olmasaydı soruşturma açılmıcaktı' sözü bnce herseyi anlatıyor..

Galatasaray- samsun maçı öncesi gelmişti gekas , bir gün önce. Yanyana pide yedik samsun midilli restorantta desem:) aklıma o an şu adamı neden gs almazki diye gelmişti. Neyse... Adnan Sezgin nihayet bi adam transfer atti ama yolladılar samsundanda :p

Sezon başında belirlenmiş fikstüre karşın nedense gözüne kestirdiği rakip takımın en iyi oyuncularını tam da maçtan bir hafta önce ayartmaya başlayıp transfer sözü vererek o maçta kadro dışı kalmasını sağlayan Fatih Terim’li ve prensipli Galatasaray Amrabat ve Yiğit G.’den sonra Necati’yi de renklerine kattı.
Futbolda karşılığı usulsüz transfer teklifi olan ve transfer yasağıyla cezalandırılması gereken bu hareketten ötürü ne bir yaptırım görebiliyoruz ne de aylardır benzer durumdaki Beşiktaş’a reva görülen şike suçlamasına anlam verebiliyoruz.
Hatta bilindiği üzere o oyuncular o maçta oynadı ve takımlarının belki de en iyisiydi.
Transfer şikesi diye bir TERİM varsa tam olarak budur ve şimdiden 3 etmiştir.
Gözümüz yeni gelecek karar vericilerin üzerindedir. ( bunu bi sayfadan kopyaladım yorumları da okuyunca bi iki seyde ben yazim bari )
Arkadaslar hasta fenerliyimdir ama aklı basında objektif yorum yapabilcek insanım.Gecen sene şike yapıldı diyen arkadaslara söylicek okadar cok şeyim varki sabaha kadar tartışırız onlarla. Ama sonunda bizimde uefa kupamız var diyip konu biter.. Gecen sezon ilk yarı fenerin bütün maclarını izledim kadıkoydekilere gittim. ikinci yarı ise çekişme oldugundan ts ninde bütün maclarını izledim. Anadolu klüblerinin hepsi fenere başka ts ye başka oynadılar. ts ye sadece bi eskişehirspor adam akıllı oynadı o macdata puan kaybettiler ortalıgı birbirine kattılar... Benım kalbimin agrıdıgı nerdeyse kalp krizi gecirmeme sebep olacak olan G.antep macında neler yasandıgını fenerli arkadaslarım bilir. ama nedense ertesi hafta ts-antep macında o kadar rahat bi oyun oynandıki iki metre dısarda pozisyona penaltılar calındı, bizden gol yememek için nerdeyse ayagını kıracak adamlar nasıl rahattılar.. iki macıda acıp izleyin tersi bişe düşünecek olursanız ben takımımı değiştiririm.. böyle rahat 5 tane mac sölerim size.. sizde bana 6-0 lık ankaragücü eskişehir falan dersiniz ama iddanamelerde ankaragüclü oyunculara sadri sener in şike teklif ettigi yazmaktadır. Emenike şike yaptı demiş bi arkadas. adamın saglık raporu varmıs kardesim ve aynı kaburga rahatsızlıgından niang 3 hafta oynamadı.. peki daha sonra rahatsızlıgı geçince ts macından önce niye kadro dısı bırakıldı teknikdirektörleri tarafından ve o maca karabükspor neden 92 93 dogumlu cocuklarla cıktı?? son olarak savcının söyledigi ; 'fenerbahce sampiyon olmasaydı soruşturma açılmıcaktı' sözü bnce herseyi anlatıyor..

Adam yazmıs be :)

iddanamenin 145. sayfasından itibaren özellikle iskender alın,ibrahim akın,murat şahin,şekip mosturoğlu,serdar kulbilge nin savcılık ifadesin okunmasını tavsiye edrim..

ben demedimmi doğukan bu necati faydalı olur sen bakma ele güne diye :D bak gelir gelmez gol attı adam

Galatasaray 3-4 sezondur M.Baroş'a güvenerek bu durumlara geldi. Nonda'nın satılışı G.S nin pimini cekti. Ogün bugun 3 forvet oyuncusu olmadı Teknikdirektörün listesinde. M. baroş iyi oyunca olmasına rağmen devamlılıgı olmayınca hep sıkıntı çekti. Yerli veya yabancı G.S forvet kısmına 1 forvet oyuncu daha lağzım.

Nekadar Necatinin gs ye gelmesi, diger gelecelmesi beklenen yabancı futbolcular düşünülünce hayal kırıklıgı yaratsada bence Gs ye bir necati ateş daha lagzım. Ben Türk futbol takımlarının deli para verip yabancı oyuncu almasına karsıyım. Verdiğiniz bilet paraları yabancı oyuncular üzerinden yurdısına gitmektedir. Türkiye transfer ekonomisi olarak dünyada 3. sırada. 1. ingiltere 2. rusya 3 türkiye gerisini siz düşünün. Hoşgeldin Necati.

Necati necati dediniz adam taktı golu cekildi kenara:D

Bu konu çok uzamış.Kim geldiyse geldi parayı alan Necati çenesi yorulan Fb'lisi-Gs'lisi vb.
Biz çene yoruyoruz ama o kadar paranın 10da birini bana verseler her takımın taraftarı da olurum oyuncusu da.
Spor sonuçta,bunlarda bir yere kadar:)

xx

Geri
Üst Alt