Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl olmuş sizce? SCW üyelerinin değerli yorumları?

Bagaj kapagi haric sade ve hos olmus ozellikle jantlar cok guzel

Kırmızı şeritleri çok seviyodum aslında :) arka bagaj kapağı konusunda haklısınız öndeki gibi siyah yapıcam onuda sadece iç çizgilerini kırmızı yapıcam. Ön çizgiler konusunda biraz daha sök yorumu gelirse yarın ilk iş sökmek olucak :)

Arac cok guzel ama bende Can abiye katılıyorum su arkada ki logo normal rengıne donerse bide kırmızı serıtler cıkarsa kesınlıkle cok daha guzel olur kazasız belasız kullanmak nasip olsun :)

ön tampondaki kırmızı şeritler, bagaj kapağı mandalındaki kırmızı sökülmeli. ön tampona cupra r lip takılırsa ön görüntü daha da agresif olur. birde camlara açık ton film yaparsan çok tatlı olur. son olarak arka tamponun difüzörünü siyaha kaplatabilirsin. kazasız sürüşler dilerim

r lip arıyorum aslında fakat fiyat ve nerede satıldıgı konusunda fikrim yok. Ankarada yaşıyrm

ankarada seat ata da yedek parçada semih bey var. ona gidersen sana yardımcı olur. çok iyi birisidir. en fazla 2-3 güne temin eder. fiyatıda 75 tl bişeydi.

Geri
Üst Alt