Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

my brother's car mercedes cls 350

Hayırlı satıslar... Acıkcası o kadar cıkarabilsem alırım ben; galericilerin mantıgı gibi git 75 80 euro teklif ederler hatta o rakama alıp 100 yazıp beklerler bi meraklısı cıkar diye, su anda en uygun rakamlardan biri, internet ortamının %10 pahalı oldugunu dusunursek 80 85 ederi; (bunlar tamamen kişisel yorumdur tutupta oldurdun arabamı filan deme size karsı bişey değil) 75 80 e pazarlık biter koyarsın kapıya yazarsın 95 biri cıksada 85 90 teklif etsede versem dersin. Ortalama 6 ay surse bu iş 6 ayda % 10 iyi para....
Ama bide kur hareketi oldumu gecmiş olsun.... Alınmaz degil yani.

Hayırlı satışlar, güzel araba ama bence kimse alamaz bu siteden o arabayı :D:D

çok yanlış,çok dangoz bir cümle olmuş..okumuş adam böyle pot kırmamalı...
alp bu sitede öyle arkadaşlarımız var ki senin evini de altındaki 40 liralık GTI'ını da alır,nasıl olduğunu bile anlamazsın.
o yüzden cümleleri kurarken dikkatli kurmak lazım kalp kırmamak lazım.

alp bu sitede öyle arkadaşlarımız var ki senin evini de altındaki 40 liralık GTI'ını da alır,nasıl olduğunu bile anlamazsın.

Alp in genel duruşu bu :D

Ben birine özel olarak birşey yazmadım, genel yazdımki Doukan anlamış ne yazmak istediğimi. Tam tersine senin kurduğun cümleler rencide eder nitelikte olmuş..

Alp bu kadar kisi icnde bir dogukan dogru anlayip geri kalan yanlis anliyorsa seni cozmek icin decoder lazim
Mimik vs olmadan yazarak ,solemek istediklerini tam soyleyemeyecigini ya da yanlis manalarda cumle kuracagini dusunuyorsan hic yazma.
Biz de yanlis anlayip yok yere kalp kirmayalim

ben alamaz derken ne demek istediğini sordum. sordum ki yanlış anlamış olayım diye ama adam burası baron club değil seat club dedi yani ben demek ki dogru anlamışım ama hoşgörüyorum gereksiz cümleler kurmakta Alp in üzerine adam yok burada.

Alp şu lafı kulağına küpe et PARA İLE İMANIN KİMDE OLDUGUNU BİLEMEZSİN hadi yeri şimdi kimsenin asabını bozma....

Neden gerilmişki gene konu, körüklemeye gerek var mı??? Alan alır satan satar ;)
Yıkıcı yorumlar değil yapıcı yorumlar lütfen

he bu arada hayırlı satışlar dilerim arkadaşa en uygun en istediği şekilde içine sinecek sekilde satarsın inşallah

Geri
Üst Alt