Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

muhabbet kuşu

Konu, 'Hayvanlar Alemi' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

1. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    arkadaşlar bugün bir muhabbet kuşu aldım anca hayvan sanki çok içine kapanmış aşırı ürkek hiç yeminden yemiyor su içmiyor. onu nasıl insanlar alıştırabilirim sanırım pet shop ta pek iyi davranılmamış bu kuşa.

birde bakım-yetiştirme konularında tavsiyeleriniz nedir.

1.5 aylık ve cinsiyeti erkek bu arada kuşun.

2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    zamanla düzelebilir strese girmiş olabiliir petshoplardan suyuna da vitamin al biraz kendine gelsin suyu hergün değiştir bide alt zeminede yem serp yemliği göremesede belki yerdeki yemler dikkatini çeker fazla korkutmamaya çalış kendi haline bırak biraz zaman da lazım yemi de kaliteli al cimrilik yapma:D

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    cimrilik yapıp ekmek kırıkları dökücem sanki :D gerçi alırken yemi hediye ettiler :)

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    hediye yemse ucuzudur bide kafesi büyük alsaydım cimrilik yapıp küçük almasaydın....:D

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    hahahah
    dur fotosunu çekem :D
    sanki 1 kuş için altın kafes alıcaz :D

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    o bi kuş değil bir can....... ben senin evde kuşu düşünemiyorum bitmiş rakı kadehinde kafası kadehin içinde ayaklar havada sızmış acıdım kuşa şimdi :D

7. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    puahahha :D o kadarda deil canım sende en azndan ben akvaryum alıp içini balıklarla doldurup sonra yengeç atıp içine tv izler gibi mısır falan alıp izlemiom yengeci :D

8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    bana akvaryumcu onu balıklarla beslenir diye verdi sonra ölen balıkların yerine kaç taane balık aldım adamdan :D sonra ıstakozu verdim :D

9. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    ıstakoz sa nie verdin pişirir yerdik :D

10. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    yemine bir iki tane kenevir at bak neler olucak..çok ciddiyim bizim kanaryada çok işe yaradı:)

Sayfayı Paylaş