Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Mp3 çalma

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Deqroo tarafından paylaşıldı.

1. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Merhaba
    2014 seat ibiza style da mp3 çalma özelliği yok mu acaba? Sitesinde
    • Radyo, CD, MP3 Çalar / Aux-in / Direksiyondan Kumandalı Ses Sistemi

yazıyor anca mp3. formatında şarkı içeren bir cd oluşturdum anca cd yi okumuyor. Sebebi ne olabilir acaba yazdırma şekli farklı mı olacaktı. Yoksa Mp3 ama Track gibi 12 şer 12 şer mi çalabiliyor anlayamadım

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    Mp3 çalıyor siz oluşturmada yanlış yapmışsınız.

nero expressi çalıştırın oradan veri -> veri CD'si tıklayıp karşına çıkan ekrana şarkılarınızı atın. İster klasör halinde ister tek tek .

İleri diyip cd yi oluşturmanız yeterli.

3. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Teşekkür ederim. oluşturdum iftardan sonra bi inip deneyim. İnşallah olur :D

Bunu beğendi. PATRON bunu beğendi.
  4. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Demin yaptığım yine olmamış bendeki nero biraz farklı sizin dedeiğinz yeri bulamadım. Yeni > Yeni Derleme > Müzik/Ses CD'si kısmını seçiyorum. Müzklerimi atıyorum. 701 mb olan müzik 2689 mb oluyor anlamadım gitti.

Ekli Dosyalar:

5. parsef

parsef SCW Üyesi

51
    8
    8
    Deqroo, track denedim çalıyor birde mp3 yazıp deneyim deneme yaptıktan sonra paylaşırım. Acaba track gibi ses kalitesi iyi oluyor mu mp3 te de ?

6. Deqroo

Deqroo SCW Üyesi

76
    20
    8
    Auxtan mp3 kalitesi güzeldi ama cdyi sabah deneyeceğim işe giderken çalışır belki nero 9 la yaptö gibi bu sefer

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    Müzik ses/cd ' si track cd'dir mp3 değil.

Müzik ses kutusu/cd yazan kısımından da yapabilirsin. Zaten alttaki açıklamalarına bakınca mp3 ibaresi görürsünüz

Sayfayı Paylaş