Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk4 ibiza egzoz tavsiyesi

Konuyu tekrar acıyorum bu 3. acışım bilmiyorum siliniyor mu bulamadım actıgım konuyu.. Neyse dediğim gibi düz boru yaptırmak ıstıyorum ankarada nerde yaptırılır nekadar tutar yapan varmıdır? dumduz borumu yoksa sona son susturucumu takılmalı kat sokulmelımı vs bılgısı olan varsa yazarsa sevınırım..

1-Arıza ışığın yanmaz
2-Elektrikli egzoz bence başarılı bi uygulama sıkıntısız :)
3-Bir önceki aracım seninkindendi ve remus takmıştım kat iptal edip hayatımda duyduğum en tok ve tatlı sesi vermişti :)

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
duz boru cekmek yerıne katı ıptal bıle etsem bıraz aracın performansında farklılık olur sanırım?

Dümdüz boru atmosferik araç sahibi olduğun için güç kaybına neden olur aracın güçlü ve devir çeviren bir atmosferik olsa düz boru sona son susturucu taktır derdim. Doğrusu aenin kat iptali yaptırıp yerine ortaya performans için yapılmış orta susturucular var onfan takman ardınada en sona son susturucu takman gerekir bu en pahalı ve en foğru yoldur. Lakin anladığım kadarıyla uygun fiyatlı tatlı sesli bir egzoz düşünüyorsun düz boruyu çektir katalizorü iptal ettiğin için arıza lambası yakacaktır onu yanıltıcı denilen bir aparatla hallederler. En sonada orta kalite bir son susturucu tak. Yılların doldurmuş olduğu katalizörü çıkarmanla aracın biraz nefes alır, aracın 1.4 mü 1,6 mı burdan göremiyorum ama boşaltma olayı 1.4 de biraz daha fazla oluyor 48-51 mm en fazla çıkacağın egzoz boru çapı olsun. Çok uçar kaçar gibi bir beklentin olmasın ama zevk alacağın kesin. Şimdiden hayırlı olsun.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sadece orta susturucuyu ıptal etmeyı dusunuyorum az bır ses alırım herhalde? varmı yaptıran?

Bir cvp alsam egsozcu son iptali ile iyi ses alırsın dedı ama performans kaybı olurmu bılmıyorum. Ortamı son mu ıptal edılmelı yardım lutfen ankarada uygun egsozcuda onerırmısınız?

Ankara da onerebılecegınız uygun bu ısden anlayan egsozcu varmıdır?

son susturucu iptali yeterli olur ama yapan kişi usta olsun, pancar motoruna çevirmesin ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Geri
Üst Alt