Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 leon korna değişimi

İlkerfr682

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar bi sorum olucak mk3 leon kullanıcıları aranızda arabanın kornasını değiştirip baska bi çesit korna koyan varmı korna sol alt tarafta ve tamponu sökmek gerekiyo yapan varmı acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaslar bi sorum olucak mk3 leon kullanıcıları aranızda arabanın kornasını değiştirip baska bi çesit korna koyan varmı korna sol alt tarafta ve tamponu sökmek gerekiyo yapan varmı acaba ?

değiştirmeyi düşünmedim zaten fazla sevmem korna kullanmayı ne yazık ki tampon sökülüyor el girmiyor başka türlü

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Kaçarın yok kardeşim sökücez o tamponu hazır elimizde alıştı

Trakya'dan gönderildi..

merak ettiğim mk3 e takan varmı

benim korna seside bi su kaçmış gibi ötüyor ustaya söyledim sensör altta oldugu için geçen sel vardı istanbulda suya girdinmi dedi kesin su kaçtı değiştirmeside sıkıntı uğraşılmaz kornaya son :D forever çakar selektör

Merhabalar,
Aracım kornasını degiştirdim dediginiz gibi tampon sökümü olmadan.. lastigi tam sol cevirip sis lambasını sokup ve tampon altından uzanarak degiştirmeniz mümkün.. ancak biraz ugrasıracak bir calısma olacaktır..

Geri
Üst Alt