Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Mk2 Leon Orjinal Ayak Aydınlatma Montajımız

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında firozat tarafından paylaşıldı.

1. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Copa plus Leon aracımız varken o zamanlar araştırdığım ve yine yurt dışından getirttiğim orjinal Golf LED ayak aydınlatma montajını bugün en sonunda Burak'ın [MENTION=23360]atay78[/MENTION] aracına uyguladık.
    Klasik yöntem olan tavan lambasından paralel çekmekten farklı bir şekilde yaptık.
    Öncelikle Vag-Com ile aktif edilmesi gerekiyor. Elektriği BCM üzerinden alınıyor ve araç ekranından ayak aydınlatma kontrol edilebiliyor. Kontrol; sürüş esnasında açık-kapalı ve ışık şiddeti ayarı olarak yapılabiliyor. Kapılar açıldığında normal şiddetinde yanıyor.
    Ön ayak aydınlatmaların araç üzerinde her hangi bir yeri yok, plastik kısımlardan bir yerine diktörtgen şeklinde delik açılarak yerleri belirleniyor. Arka ayak aydınlatmaların yerleri var; ön koltukların arkasındaki metal kısımda. En uğraştıran kısmı kablolarının gizlenerek yerlerine taşınması, bazı trim parçaları falan sökmek, halı altına gizlemek gerekiyor. (Burak haberin olsun eve gelince farkettim; parmağım sıkışmıştı, hafif morarmış:D )
    Ayak aydınlatmalar orjinal LED olanlardan, o yüzdenmidir bilmiyorum gündüz ışığı az gibi geldi bana. Sonradan aklıma geldi, belki ayak aydınlatmanın LED olarak seçilebilmeside vardır onada bir ara bakarım. Bunların birde flamanlı ampül olanları var, onlardan alıp ampülleri led ile değiştiredebilirdik, daha parlak yanardı o zamanda sanırım.
    Gündüz vakti çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum.

Arkalar:

Işık sarı değil, adamın pedalları pis ​:D

Bunu beğendi. 10 kişi bunu beğendi.
  2. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Eline sağlık Fırat abi çok güzel olmuş.. Güle güle kullanılır insh.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.465
    113
    ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.

4. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    ne uğraşı ama , ellerinize sağlık

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.592
    113
    Ellerinize sağlık çok başarılı çalışma olmuş burak ta güle güle kullansın diyelim

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  6. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Teşekkür ederim arkadaşlar, kendi çapımızda uğraşıyoruz öyle :)

7. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Elinize sağlık değişik bir ambiyans oluşturmuş.

8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    oncelıkle [MENTION=24302]firozat[/MENTION] fırata cok tesekkur edrım gercekten cok ugrastı ve ugrastgımızada deydı cok guzel oldu hep ıstedgım bıseydı fıratla yavas yavas ısteyıpte yapamadıklarımızı yapmaya basladık adam cok amaclı pense takımı gbı her ıse yarıyor :D bu arada elın morarmıs ha soleseydın hemen acıle gotururdum anladın sen onu :D

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  9. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Emeğine sağlık Fırat kardeşim...

10. akrepmuratli

akrepmuratli SCW Üyesi

108
    43
    28
    Zaten bunu yapsa yapsa fırat yapardı,onuda yapmış.:)

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş