Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk1 leon 2000 tdi acill

O fındık kadar turbo kaç bar basıyor ki 172 hp veriyor.. Hortumları dayanmaz yaslı araba.. Dyno zaten çok eski bir dyno büyük ihtimalle sapma vardır.. Adamlar pd130 dan sadece yazılımla 170 hp zor alıyorken 110 hp lik motor bunca yıla ragmen 172 hp vermesine çok şaşırdım.. Bu arada arabayı bedavaya satıyorsun resmen.. Bence aksesuarlarını ayrı sat, rabbim hayırlısını versin

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

O fındık kadar turbo kaç bar basıyor ki 172 hp veriyor.. Hortumları dayanmaz yaslı araba.. Dyno zaten çok eski bir dyno büyük ihtimalle sapma vardır.. Adamlar pd130 dan sadece yazılımla 170 hp zor alıyorken 110 hp lik motor bunca yıla ragmen 172 hp vermesine çok şaşırdım.. Bu arada arabayı bedavaya satıyorsun resmen.. Bence aksesuarlarını ayrı sat, rabbim hayırlısını versin

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

Normalde 180 hp idi egzoz scakligi arttigindan dolayi 172 de sabitlendi.is kuracagim para gerekiyor.satamassam parca parca verip stok halde satacagim

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

temziliğine gercekten hayran kaldım diyebilirim maşallah hayırlı satışlar

Bu aracı alıp mat füme kaplayıp camları ful film ile ömür boyu bineceksin maşallah çok iyi inşallah değerini bilen birine gider kafamdaki renk bu
aryqa3u8.jpg

Geri
Üst Alt