Mk1 Leon Ön tampon ( top sport ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Mk1 Leon Ön tampon ( top sport )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

douu

Kayıtlı Üye
aracı aldık hemen cupra tampon falanda taktık tabi :D ihtiyacı olana piyasada degeri yüksek olan tamponu 650 liraya verecez.. 900-1000 liralardan bahsedenler var unutmamak lazım :) kırmızı renk üstünde nokta kadar macun yok.. istenen renge boyanıp takılacak

24

Kayıtlı Üye
Hayırlı satışlar bol müşteriler.......

d_darko

Kayıtlı Üye
Doğukan kardeş, hem tampon hem jant-lastik hepsi de güzel. almayı %100 isterdim. Ama şu ev kredisi ve üstüne bir de yüksek öğrenim vergi borçları da çıkınca, belim büküldü valla. Ne yazıkki çok ters zaman :( Şimdi zorlar ben yine bunları belki alabilirim ama bilmiyorum sonra halim ne olur...

douu

Kayıtlı Üye
Tampon hep var :) jant lastik alacam dersen acele et :) durmaz bunlar gel takalım hemen

d_darko

Kayıtlı Üye
Tampon hep var :) jant lastik alacam dersen acele et :) durmaz bunlar gel takalım hemen
Tampon hep var derken? Üretimini mi yapıyorsun ne? :) Dediğim gibi jant lastik için zorlardım belki kendimi de, hem bütçe sakata bindi, hem de araç iyice su koyverdi, ne yapacam bununla bilmiyorum, forum konularında da yazıp duruyorum. Araç resmen gitmez oldu ya, kafayı yiycem. Hergün bir problem... Bi elimizden tutmadın ki yürütek şu makineyi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...