Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk1 Leon Ön tampon ( top sport )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatih abi yine pm kutun dolu.. sana benim 17 jantları 700 liraya verecem abi 3te 1 fiyatına nerdeyse yani.. inanılmaz paraya sıkıştım..
lastik var elimde 4 tane 4 mevsim lastigi.. cok iyi durumdalar.. 225-45-17 tam senin arabana göre yani.. 300 liraya verecem tanesi 200 civarı normalde..
tampon da 600 TL abi..
1000 liraya jant lastigin olmuş olacak.. cok paraya sıkıştım.. eger alacaksan 1-2 gün içinde ara beni mutlaka yoksa başka birilerine satacam sonra darılma..

tampon 2002 seat toledo ya uyum sağlar mı ben gebze deyim nasıl alırım aracımın rengi de gri aslında füme ama ruhsatta gri yazıyo

nerde buuruz bu tamponu aslında forumda bir toledo ya farklı bi tampon uygulanmıştı o daha güzel geldi gözüme de şimdi bulamadım resmini o tampon olsa daha i olur

fatih abi yine pm kutun dolu.. sana benim 17 jantları 700 liraya verecem abi 3te 1 fiyatına nerdeyse yani.. inanılmaz paraya sıkıştım..
lastik var elimde 4 tane 4 mevsim lastigi.. cok iyi durumdalar.. 225-45-17 tam senin arabana göre yani.. 300 liraya verecem tanesi 200 civarı normalde..
tampon da 600 TL abi..
1000 liraya jant lastigin olmuş olacak.. cok paraya sıkıştım.. eger alacaksan 1-2 gün içinde ara beni mutlaka yoksa başka birilerine satacam sonra darılma..

Doğukan kutu hemen doluyor 2 mesajla yaw... peki. tampon+jant+lastik için ne istersin? pm atarsan sevinirim. kutudan mesaj siliyorum

tampon da 600 TL abi..

Douukan, hala duruyorlar galiba...Aslında çok alınası bir teklif ama ben de inanılmaz sıkıştım, yoksa neden olmasın... 2-3 ay sonra inşallah rahatlarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt