Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Milli Piyango Tam Liste

bu yılbaşıda zengin olamadık :)

kime gitti paracıklar acaba

hiç para vermeden 7 biletim geldi daha birine bile bakmadım hiçde merak etmiyom. Piyango kime çıktıysa çıktı bilemem ama borsa tarihinin zirvesine çıktı yürü beee koçum kim tutar seni :D:D:D

Tekrar dip yaparsa 30binler falan bu sefer endekse 100kat falan oynayacam asıl piyangoyu göz göre göre vuracam artık.

benimki çıkmadı acaba dayımda varmı:):)

çeyrek çıkcağını biliyodum keşke alsaydım ya.. :S :S

90 TL kazanmışım artık bol bol gezerim...

Bizim kısmetimiz kalkmış bu dünyadan arkadaş. tek maç tek maç yatıyorum zaten ,yılbasındada adet yerini bulsun diye aldık bi bilet amorti bile yok! :mad:

hiç para vermeden 7 biletim geldi daha birine bile bakmadım hiçde merak etmiyom. Piyango kime çıktıysa çıktı bilemem ama borsa tarihinin zirvesine çıktı yürü beee koçum kim tutar seni :D:D:D

Tekrar dip yaparsa 30binler falan bu sefer endekse 100kat falan oynayacam asıl piyangoyu göz göre göre vuracam artık.

Abi sen daha iyi bilirsin ama bence önümüzdeki haftadan itibaren başını eğecek gibi gözüküyor borsa.

Geri
Üst Alt