Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Microsoft office 2007 sorunu

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

son 2 3 gündür office dosyalarımın hepsinde problem yaşıyorum.Word,power point vs. tamamen kilitlendi ve aktive etmem gerektiğini gösteren bir sayfa açılıyor ancak o sayfadan da internetinizdeki sorundan dolayı aktive edilemiyor diye yeni bir sayfa çıkıyor.İnternetimde herhangi bi sorun yok.mutlaka word ü kullanmam gerekiyor bu 1 hafta boyunca.
tamamen silip tekrar yükledim office i ancak yine aynı şey oldu.internette de yeni güzel bir office kurulumu bulamadım.
sorunsuz office kullanan ve link ini bilen veya setup ı bilgisayarında mevcut olan varsa ve yardım ederse çok sevinirim

aybarsım yanlış anlamışda olablirim ama sanırım cracklı office kullanıyordun ve xp nin son güncellemesini yaptıysan korsan programlara karşı koruması vardı. o güncellemeyi indirip kurduysa bilgisayarın office in cracklı oldugunu tespit edip kilitlemiş olabilir. sebebi büyük ihtimalle budur. bende cracklı office 2007 var sağlam çalışan evdeki pc imde duruyo olması lazım ama sana nasıl ulaştırım orası zor işte .

abi windows 7 kullanıyorum ama dediğin olabilir çünkü format atıp güncelleme yapmıştım birkaç ay önce.ama yeni çıktı ortaya sorunum..crackli office bulmaya çalışayım ben o zaman bi

open office yukle !! su anda ne yuklersen yukle ısın zor crack yapamazsın offıce uzerınden open offıce tam acık surum ama her ozellıgı kullanamazsın

aybars sorunun crack den kaynaklanıyor. google sağlam 2010 + crack li offine aramanı tavsiye ederim.. Ben çoğunu denedim lisans olmadı.. Gittim orjinal 2010 satın aldım

open office yukle !! su anda ne yuklersen yukle ısın zor crack yapamazsın offıce uzerınden open offıce tam acık surum ama her ozellıgı kullanamazsın
open office var ancak okulla bağlantılı projelerim ve sunumlarım olduğu için kullanamıyorum

aybars sorunun crack den kaynaklanıyor. google sağlam 2010 + crack li offine aramanı tavsiye ederim.. Ben çoğunu denedim lisans olmadı.. Gittim orjinal 2010 satın aldım
dün biraz araştırdım ama bulamadım.herhalde gidip orjinal alıcam

orjinal alıp adını unutmak en iyisi.

güncel..orjinalini alana kadar çözüm bilen olursa yardım istiyorum

Dostum

Yazım sonra editledim. Forumda bu tarz şeyler paylaşmak yasak olabilir. Özelden yolluyacağım.

Kolay Gelsin

Geri
Üst Alt