Mersinden kimse var mı ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Mersinden kimse var mı ?

hsnknds

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Mersinden oto aksesuar ile ilgili yardım edebilecek kimse var mı ruzgarlik ekranli teyp geri görüş kamerası araç boya koruması gibi konularda bilgiye ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim acemi olmak zor :(

kirlisakal

Teknik Koordinatör
internetden alışveriş sepetini doldurabilirsin hemde daha uygun fiyatlara :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
mersinden cok kaliteli bişi ya da ceşit bulacağına sanmıyorum.yapacakların listesini yaparsan aynı konu içersinde daha ii yardımcı oluruz.

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Öncelik olarak rüzgarlik ariyorm aracımin rengi kırmızı bu arada
yaa hasancım internetim cok iğrenc bugun fenalık geldi kopup duruyor.almanda yardımcı olurum kaliteli şöle ii bişiler...zaten konuyu görenler mutlaka yardımcı olacaktır yoksa neden burda olalım...isteklerin tek tek mutlaka cevap bulacaktır.montaj işlerini de düşünme

hsnknds

Kayıtlı Üye
yaa hasancım internetim cok iğrenc bugun fenalık geldi kopup duruyor.almanda yardımcı olurum kaliteli şöle ii bişiler...zaten konuyu görenler mutlaka yardımcı olacaktır yoksa neden burda olalım...isteklerin tek tek mutlaka cevap bulacaktır.montaj işlerini de düşünme
Tamm en kisa zamanda yardımlarınızı bekliyorm

memet_one

VİP Üye
Administrator
Rüzgarlık için istanbulda yaptır kargoyla göndersinler bütün kaportacı ustalar montajını yaparlar diğerleri için mersinde iyi usta bulman gerekir yada elektrikçi hepsini kargoyla farklı yerlerden alıp işinin ehli bir elektrik ustası senin bütün işlerine yardımcı olur

kurye ile elden teslime verildi