Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mersinden kimse var mı ?

hsnknds

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Mersinden oto aksesuar ile ilgili yardım edebilecek kimse var mı ruzgarlik ekranli teyp geri görüş kamerası araç boya koruması gibi konularda bilgiye ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim acemi olmak zor :(

internetden alışveriş sepetini doldurabilirsin hemde daha uygun fiyatlara :)

Malzemeden ve Montajdan anlamadigim için pek yeltenmedm

mersinden cok kaliteli bişi ya da ceşit bulacağına sanmıyorum.yapacakların listesini yaparsan aynı konu içersinde daha ii yardımcı oluruz.

Öncelik olarak rüzgarlik ariyorm aracımin rengi kırmızı bu arada
yaa hasancım internetim cok iğrenc bugun fenalık geldi kopup duruyor.almanda yardımcı olurum kaliteli şöle ii bişiler...zaten konuyu görenler mutlaka yardımcı olacaktır yoksa neden burda olalım...isteklerin tek tek mutlaka cevap bulacaktır.montaj işlerini de düşünme

yaa hasancım internetim cok iğrenc bugun fenalık geldi kopup duruyor.almanda yardımcı olurum kaliteli şöle ii bişiler...zaten konuyu görenler mutlaka yardımcı olacaktır yoksa neden burda olalım...isteklerin tek tek mutlaka cevap bulacaktır.montaj işlerini de düşünme

Tamm en kisa zamanda yardımlarınızı bekliyorm

Rüzgarlık için istanbulda yaptır kargoyla göndersinler bütün kaportacı ustalar montajını yaparlar diğerleri için mersinde iyi usta bulman gerekir yada elektrikçi hepsini kargoyla farklı yerlerden alıp işinin ehli bir elektrik ustası senin bütün işlerine yardımcı olur

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt