Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

MERKEZİ KİLİT ÇALIŞMIYOR YARDIM

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında dogancancavuslu tarafından paylaşıldı.

1. dogancancavuslu

dogancancavuslu SCW Üyesi

23
    20
    3
    Merhabalar. dün arabayı kumandadan kilitledikten sonra bir daha araba bir daha kumandayı görmüyor. anahtarın pili var hem daha yeni değiştirmiştim pilini hemde kumandanın bir tuşuna basınca kumandada kırmızı ışık yanıyor. acaba sorun neden kaynaklanabilir yardımlarınızı bekliyorum.

2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    öncelikle geçmiş olsun... 10a lık sigortası olması lazım...büyük ihtimal sigortası atmış olabilir :) haa şimdi bu sigorta nerde dicen nerde olduğu hakkında bi fikrim yok. Comfort control Module adında küçük bi kutu var..sigorta atmışsa değişir sıkıntı olmaz.sigorta sağlamsa son ihtimal switch kalıyor.sol ön kapı switicine bakılması gerekir.cunku kumandaya bastığımız zaman ilk gördüğü şey sol kapı kırmızı sinyalli olan switc :) switch bozuksa değişir zor bişi değil ...comfort module buyuk ihtimal aşağıda resimdeki yerdedir.sanayiye gidersen işin zor sakın !!! eh yetkili servise gitsen bi dunya para :)
    xEXOpq.jpg

3. dogancancavuslu

23
    20
    3
    abi şimdi ya sigorta attı ya switch bozuldu yada comfort module mü bozuldu yani @kirlisakal

4. dogancancavuslu

23
    20
    3
    bu cümleyi anlayamadım abi " switch bozuksa değişir zor bişi değil ...comfort module buyuk ihtimal aşağıda resimdeki yerdedir.sanayiye gidersen işin zor sakın !!! eh yetkili servise gitsen bi dunya para" @kirlisakal

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  5. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    pardon kusura bakma yol yorgunum anlatım bozukluğu olmuş :)
    resimdeki comfort module...sigortasını kontrol edersiniz....
    baktın olmadı ya da sigorta sağlam,anahtarı gören sol ön kapı switchine baktırmanızı tavsıye ederim.son ihtimal budur.switch arızalısa değişir külfetli değildir...
    sanayide bundan anlayan usta yoktur gibi bişi.elektronikci çözer işini.ya da araba anahtarı işleriyle uğraşanlar vs...

6. dogancancavuslu

23
    20
    3

ne kusuru abi sen kusura bakma yorduk. saolasın yarın gidip baktıracam sanayide iyi bir kilitçi var abi. yada elektrikçiye giderim

Son düzenleme: 14 Haziran 2015
    Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  7. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    sıkıntı yok hacım forumla yorgunluğumu atıyorum :) dediğim iki şeyi kontrol ettir başka bişi olması mümkün değil.cunku kumandanın ışığı yanıyor araba da tık yok :)

Bunu beğendi. erhane bunu beğendi.
  8. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    hacım araç kilitçileri senin sorununu çözer.

Sayfayı Paylaş