Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

merhaba dostlar son zamlardan sonra araçlarınız ne yakıyo?

polatkan50

Kayıtlı Üye
benim ıbıza 1,2 tsi dsg uzun yolda 0,30 krş şehir içi 0,40-0,45 krş arası geziyo normal mi?

benzinli araç için bence normal, hatta gayet güzel rakamlar, 1,6 tdi dsg leon kullanıyorum zamlarla birlikte uzun yolda 24 krş şehir içi 30-35 krş arası değişiyor.

benzinli araç için bence normal, hatta gayet güzel rakamlar, 1,6 tdi dsg leon kullanıyorum zamlarla birlikte uzun yolda 24 krş şehir içi 30-35 krş arası değişiyor.

ben ıbızadan sonra dsg leona geçmeyi düşünüyorum da memnun musun parasının hakkını veriyomu araç?

ben ıbızadan sonra dsg leona geçmeyi düşünüyorum da memnun musun parasının hakkını veriyomu araç?
yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. yakıt/performans, konfor, görüntü, donanım olarak parasının hakkını veriyor. B segmenti bir araçtan C segmentine geçince aradaki fark sizi de memnun edecektir.

yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. yakıt/performans, konfor, görüntü, donanım olarak parasının hakkını veriyor. B segmenti bir araçtan C segmentine geçince aradaki fark sizi de memnun edecektir.
1,6 tdi copa plus sunrooflu 2013 ve üstü düşünüyorum bakalım kısmet fiyatlar iyice uçtu bu ara

2010 - 1.6 TDI CR ile en son istanbul Edremit yaptım.
Giderken yol boştu ve full ekonomi ile gittim yol bilgisayarı 5.3 lt gösterdi 3 kişi ve full bagaj ile.
Aracın menzili gidilen+gidilecek: 1300 ü buluyordu.

Yarım depoyla uzun yola çıkmayı sevmem dönüşte fulledim
Karacabey'den sonra 30 km kadar 1-2 vites dur kalk trafikte,
Bursa - Altınova tem 160-200 km aralığında(Bir Audi A3 buldum baya bir yürüdük)
ve daha sonrasında izmit-istanbul arasını 90 km'lik yolu 3 saatte geldim
döndüğümde 6,6 litre gösteriyordu.

Yani gidişte 5,3 lt ile 23-24 krş
dönüşte 6,6 lt ile 29-30 kuruş yaktı.

Bayram tatilinde Ankara-Amasra-Safranbolu-Ankara(4 kişi + bagaj) / Ankara-Akçakoca-Safranbolu-Ankara(3 kişi + bagaj) toplam 1500 km yol yaptım. Yolun çoğu otobanda geçti otobanda 120km/h nin altına nadir düştüm. 300 TL(2.5-2.6 TL litre fiyatı) LPG harcadım.

Araca yeni alışıyorum bakımı yeni yapıldı. Tüketim ortalama 8 Litre LPG.

027cea518edc7399ad6f0f190c636acb.jpg
.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

1.6 atmosferik makyajlı kasa lpg de ş.içi tüketim 28 krş.

lpg için çok gibi görünüyor ama çoğunlukla akşam dahi klima açıktı.

Geri
Üst Alt