Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mercedes A 180cdi

Bana gore konu Mercedes olunca alfabe "C" den baslar :) Kimine gore "E" dir bu ama o kadar acimasiz olmaya gerek yok diye dusunuyorum.. Yine de yeni makyajli A serisi bence disaridan oldukca hos gozukuyor, icerisi ise tum Mercedesler'de oldugu gibi yine ayni Mercedes hissini yasatacaktir muhakkak.. Fakat dedigim gibi Hatchback Mercedes bana ters geliyor, sebebini aciklayamam ama benim dusuncem boyle.. Ote yandan 78.000 lira ile oldukca dolu bir Golf, Astra GTC yada A3 almayi da dusun derim.. Yine de karar senin tabiki de, "arabada yildizi gorecen haci" diyorsan 78.000 liraya sifir Merso kacmaz tabiki de :eek:key: Ama alternatifleri de arastirmani tavsiye ederim..

bmw 1 serisini tercih etmeni öneirrim

Ben Pazar gününden sonra bugün yine gittim fuara; araç bence çok başarılı...

Dışı seni içi beni yakar tam bu arabaya göre
Dışı çok güzel içi Mercedese göre vasattan öteye geçmez...

bnce gayet basarılı bır arac bnzınlısının performansı ıyı gozukuyor dızelı ıse 1.5 reno motoru ayrıca datcıa da da kullanılıyor

Dün Gördün Ateş Kırmızısı Acayip Hoşuma Gitti Dışardan Canlı Duruyor Detaylarını Bılmıyorum Ama..

Bmw 1 serisiyle kısaylarsan konfor dizayn vb kesinlikle mercedes derim araba dört dörtlük güzel omus, bence tek eksigi önden çekiş olması :( bmw tadını verecegine inanmıyorum :eek:key:

Dizel motorları renaulttan alınmadır. Mercedesle bu motorun uyumu ne olur bunu zamanla görüceğiz. otomatik vites seçeneği henüz bu motorda yok, biraz donanımlı almaya kalkınca aracın fiyatı da 80000 gibi bir rakama çıkıyor, bu fiyata bir üst sınıfta sedan alına bilir.
o donanım ve sınıfta volvonun yeni aracını da değerlendirmek gerek diye düşünüyorum. uzun suredir kullandıkları bir 1.6 dizel motoru var.

Geri
Üst Alt