Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megachips araç yazılım

garantisi varsa olmaz...servis bunu görmez ama yarın elektriksel donanımda arıza cıkartırsın beyınle ilgili durum incesine kadar araştırdıklarında görebiliyorlar...zaten beynin oralarda garantiyle alakalı bir iz mutlaka vardır.bence sabredin..rabbim sabredenleri sever... :)

Bende bugun corludaydim ben zaten sadece dr.ecu dedim fest koymadm hic orayala konustum o yuzden bi yazip yorum alayim dedm acaba yaptirsam mi diye düşündüm
Konu başlığını ilk gordugumde Dr ecu fast yazıyordu o yüzden öyle demiştim şuan bakiyom sadece Dr ecu yaziyo beynim afalladı :) :)
Valla ben aracına sağlıklı düzeyde yazılıp yaptırıp sorun yaşayan duymadım şuana kadar çevremde ha motorun limitlerini fazla zorlayacak yazılım yaptiranlar için bisey diyemem. :)

Trakya'dan gönderildi..

@hasan59 o da wag com kablosuyla açılıyor. Garantide bi sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

garantisi varsa olmaz...servis bunu görmez ama yarın elektriksel donanımda arıza cıkartırsın beyınle ilgili durum incesine kadar araştırdıklarında görebiliyorlar...zaten beynin oralarda garantiyle alakalı bir iz mutlaka vardır.bence sabredin..rabbim sabredenleri sever... :)
Garanti bittikten sonra mı yaptırmami tavsiye ediyosunuz

ecu da ii paşaoğlu da ..paşaoğlundan zarar görmedim gayet iiidir...
paşaoglumu aman abı evlerden ırak canını yerım olmaz bızım arkdas WW golf 7 yazılım attırdı arac 105 hpden 90 hpye dustu :) daha sonrada olmadıı bıda arac 90 hp cıkıyor tum testlerde neymıs Warex sorun yaratmıs arac kabul etmıyomus yazılımı

@hasan59 o da wag com kablosuyla açılıyor. Garantide bi sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum

Bunu yaptirmam digerine gore daha mi sorunsuz bisey
[doublepost=1452206974,1452206826][/doublepost]
paşaoglumu aman abı evlerden ırak canını yerım olmaz bızım arkdas WW golf 7 yazılım attırdı arac 105 hpden 90 hpye dustu :) daha sonrada olmadıı bıda arac 90 hp cıkıyor tum testlerde neymıs Warex sorun yaratmıs arac kabul etmıyomus yazılımı
Bende bole bi sıkıntı olmasindan korktugum icin sordum ☺

kendı bıldıgımı soyluyorum ıllakı herkez bırseyler bılıyodur bu konuda abı bu ısı profsyonel ınsalara yaptır REVO-MEGACHIPS Baska yok arastır seatlara yada şöyle diim bizim arac gruplarına en iyi yazılımı bu ıkı sırket atıyor..

Aracınız ney acaba. Wagcom la özellik açtırmakta bi sıkıntı yaşayanını daha duymadım. Yazılım yaptırdığınız zaman her zaman bir risk vardır. Özellik açtırmada ise bi risk yok :)

yarın akşamki buluşmaya gel tanışalım ve benim aracı test ederiz.
sponsorumuz megachips yazılımlı leon 1.4 TSI
şu ana kadar sorun yaşamadım. çerkezden uğurun aracı da ecufast. onda da sorun yok.
çorludaki dr. ecu ise çocukluk arkadaşım. kafana ne takılırsa yardımcı olur. KİREÇ demen yeterli
[doublepost=1452207451][/doublepost]özellik için biz de yardımcı olabiliriz elimizden geldiğince VAG kablomuz var

yarın akşamki buluşmaya gel tanışalım ve benim aracı test ederiz.
sponsorumuz megachips yazılımlı leon 1.4 TSI
şu ana kadar sorun yaşamadım. çerkezden uğurun aracı da ecufast. onda da sorun yok.
çorludaki dr. ecu ise çocukluk arkadaşım. kafana ne takılırsa yardımcı olur. KİREÇ demen yeterli
[doublepost=1452207451][/doublepost]özellik için biz de yardımcı olabiliriz elimizden geldiğince VAG kablomuz var
Gelmeye calisacagim ama yinede tam bilmiyorum kisa sureli burada oldugum icin islerim falan cikiyor ama yarn gelemeyip baska zaman corluya gelirsem yazicam tekrardan
[doublepost=1452208652,1452208122][/doublepost]
Aracınız ney acaba. Wagcom la özellik açtırmakta bi sıkıntı yaşayanını daha duymadım. Yazılım yaptırdığınız zaman her zaman bir risk vardır. Özellik açtırmada ise bi risk yok :)

Aracim seat ibiza 1.2 tsi style

Geri
Üst Alt