Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megachips araç yazılım

Anladığım kadarıyla birkaç çeşit yazılım atılabiliyor bizi arabalara,ben fiat larını nasıl öğrenebilirim,ayrıca 125beygir kaç beygir e çıkartılıyor bu çeşitli yazılımlarla.nasıl bir katkı sağlıyor tüketime..vs vs..
benim araç 125ten 155 çıktı megachipste
MegaChipsde ortalama maliyeti ne kadar yazılım yaptırmanın?
@seckin2001 söylemiş zaten
Peki servise giderken silip yeniden yukluyorlarmi yada memnun kalmadığında eski haline getiriyorlar mi? kusuruma bakma kafamda deli sorular

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
memnun kalmazsan sildirebilirsin ama servise giderken sildirmene gerek yok..

Bizim 1.4 atmosferiklere napıcaz hacılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben konuştum megachipsle ve ecufastla ikiside %10 artış olur dedi. Mega yakıtın artar dedi ecu %15 düşer dedi. Bilmiyorum ne yapacaksak 100 hpye %10 10 hp katacak ne kadar işe yarar tartışılır.

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Zamanında megachipsde 1.4 TSİ 125lik yazilim ilk olarak benim araca atildi(km:38.000) yaptırır yaptırmaz araba arızaya geçti kendiside pek ilgilenmedi aracı 1 gün kullanabildim kesinlikle sıkıştırmadik akşam denemek için yola çıktığımızda gaza basar basmaz aracın turbo basıncı gitti , kendisi aradık arabanın beynini sök 20 dk bekle tekrar tak dedi :) (ben kendim elektronikciyim) , ertesi gün sanayide onuda yaptık hiç bisey olmadı yine arayinca gerisiyle ilgilenmedi telefonlarına bakmadı Maslak sanayiye gidip arabanın turbo manifolt wesgate 0'i ile degistirdim düzeldi yazılımınıda iade ettik kendisi yardımcı olacağını söyledi fakat hiçbir şekilde yardımcı olmadi , benim arabayı yaptırıp yaptırmamak sorun değil muhim yapılan işlemin arkasında durulması insan kendi aracından soğuyor yapıldıktan sonra sattim zaten aracı , aracinizin yaptiricaksaniz yazilimi yapacak firma çok önemli mekanik olarak hiçbirşeyi olmasada aracinizi tehlikeye sokabilir , 500/600 liraya yaptıracağım işlem 3.000 TL ye maal oldu , konunun başlığı değişince hatrima geldi böyle durumlarda meydana gelebiliyor once iyi araştırın firmaları direk gidipte yazılım attirmayin . @hasan59

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıkcası ben yazılım olayına karşıyım zaten 1.4 tsi motor fındık kadar turbo var ve stage 2 nin üstü arabayı mahvediyo bizim arkadaş yaptırdı ondan biliyorum şuan ateşlemesinde sorun var. Benim düşüncem motor yerine dış modifiye.

Açıkcası ben yazılım olayına karşıyım zaten 1.4 tsi motor fındık kadar turbo var ve stage 2 nin üstü arabayı mahvediyo bizim arkadaş yaptırdı ondan biliyorum şuan ateşlemesinde sorun var. Benim düşüncem motor yerine dış modifiye.

Stage 2 yerine çok zorlamadan bi yazılım yapılsa tadından yenmiyor

Bu konuyu yukarıda tutmak lazım...

Yazılım yaptırmamız için hangi firmayı öneriyorsunuz ? Bence anket yapılsın bu konu ile ilgili

Bu konuyu yukarıda tutmak lazım...

Yazılım yaptırmamız için hangi firmayı öneriyorsunuz ? Bence anket yapılsın bu konu ile ilgili

Ben ecufastı öneririm. Yaklaşımları olsun gayet iyiler her türlü sorularına cevapta veriyolar ve en önemlisi hiçbir sıkıntı olmadı.

Geri
Üst Alt