Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mayham 85(yunus emre)kardeşimizin beyaz martısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emrecim sürüş zevkinden anlamazsın zaten ses mes sadece pimpiriklenirsen duyarsın ama toledoyla sakın karşılaştırma emrecim toledoyu sattınmı???

sürüş zevkinden demedimki abi zaten.

sürüş zevki konusunda leonun beni üzeceğine asla inanmıorum :)

toledoda ise halen tıkırtı namına bir sıkıntı yok. ben ondan bahsediorm yepyeni arabad gelirse uyuz olurum.

arabayıda satmadım duruyor kardeşime vereceğim. ölü fiyatına satmaktansa hem ilk hemde son sahibi olmayı tercih ederm.

Hocam yeni araban hayırlı olsun, maşallah çok güzel duruyo.

Güzel günlerde kullanman dileğiyle...

Hayırlı olsun kardesim hafta sonuna az kaldı sabret alıcaz aracı beraber.. enkeiler burda yatıyor seni bekliyor :)

sürüş zevkinden demedimki abi zaten.

sürüş zevki konusunda leonun beni üzeceğine asla inanmıorum :)

toledoda ise halen tıkırtı namına bir sıkıntı yok. ben ondan bahsediorm yepyeni arabad gelirse uyuz olurum.

arabayıda satmadım duruyor kardeşime vereceğim. ölü fiyatına satmaktansa hem ilk hemde son sahibi olmayı tercih ederm.

tekrardan allah hayırlı uğurlu etsin kardeşim şaka yapıyorum kızmayasın:)toledoyu da satma bence vallaha utanmasam bide toledo alacam süper bir araç...

oo geldiğinizde haber vermeyen ne olsun o zaman..
ne olsun. ?? :)

Hayırlı olsun kardesim hafta sonuna az kaldı sabret alıcaz aracı beraber.. enkeiler burda yatıyor seni bekliyor :)

enkeiler bekliorda pederde beklemede kanka :D

inş yarın yada perşembe plaka çıakrsa süper olacak.

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

tekrardan allah hayırlı uğurlu etsin kardeşim şaka yapıyorum kızmayasın:)toledoyu da satma bence vallaha utanmasam bide toledo alacam süper bir araç...

abi al bir tane TDİ toledo. leona da zevkine binersin dicemde toledonun tadını alınca leonu satarsın diye korkuyroum :D

oo geldiğinizde haber vermeyen ne olsun o zaman..
ne olsun. ?? :)

ne olsn :D

buradan yazarım.

enkeiler bekliorda pederde beklemede kanka :D

inş yarın yada perşembe plaka çıakrsa süper olacak.

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

abi al bir tane TDİ toledo. leona da zevkine binersin dicemde toledonun tadını alınca leonu satarsın diye korkuyroum :D

ne olsn :D

buradan yazarım.

emre vallaha tdi toledo süper olurdu...

valla ismail çok ii fiyata aldı araştır bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt