Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mayham 85(yunus emre)kardeşimizin beyaz martısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güsel, seni de kaydettim Ömercan. Başka gelen yok mu?

Faruk abi Volkan'ı Can'ı da alıp gelirim ben "mfb" Furkan'ı da..

Güzel yarın keyifli akşam olacak, bakalım daha kimler görecek:)

sen saat kaçta nereye gelcen Yunus'um. ??

Emre istersen Yeni Sahrada in hemen bizim iş yerinin karşı tarafı. Oradan çok rahat alırım seni. Bileti hangisinden aldın? Harem'e giden bir otobüsse Yeni Sahradan geçecek zaten yolun kısalacak.

Emre istersen Yeni Sahrada in hemen bizim iş yerinin karşı tarafı. Oradan çok rahat alırım seni. Bileti hangisinden aldın? Harem'e giden bir otobüsse Yeni Sahradan geçecek zaten yolun kısalacak.

abi hiç bilmiyorum nerelerden geçiyor. ama bir dudullu lafı geçti gibi sanki. arar sorarım şimdi telefonla. ismail ayaz dan aldım eskişehirin yerli firması.

telefonla aradım. dudulluda terminal varmış çevreyolundan oraya gidiyormuş. yeni sahrayı bilmiyorum dedi eleman. 2 de biniyorum akşam 7 gibi varır dedi.

Kamil Koç'un orda Faruk abi sanırım Ayaz..

o zaman şöyle yapalım, sen binmeden önce ara beni, otobüsten direk bilgi alırız varış saati ve geleceğin yere dair. noktasal atış yaparız. Dudullu da çok uzak değil bana ama eğer Harem otogara geçecekse araç Yeni Sahra çok iyi yer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt