Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maşukiye Organizasyonu Fotoğraflar!..

Çanakkaleye gelemeyeceğim aklım kalacak :( kesinlikle görmek istediğim yerlerden biriydi

Tarık yaz aylarında bir İzmit organizasyonu daha yapsan,herşey çok iyiydi:) Ellerine emeklerine sağlık,O kadar aracın toplanması çok hoştu.Tüm İzmitin gözleri üzerimizdeydi..:)

Evet abi...Bütün gözler üzerimizdeydi.Tekrardan emeğine sağlık Tarık...

Tarık yaz aylarında bir İzmit organizasyonu daha yapsan,herşey çok iyiydi:) Ellerine emeklerine sağlık,O kadar aracın toplanması çok hoştu.Tüm İzmitin gözleri üzerimizdeydi..:)

Abi otoparktaki fotoğraflara bak arkada 2 kişi durmuş nasıl bakıyorlar :) İnşallah abi farklı bi organizasyon ayarlamaya çalışayım ama ilk önce izmiti ayaklandırayım bi... Sizinde ayaklarınıza sağlık siz geldiniz güzel oldu abi ben bişi yapmadım ki...

Bu sefer Yemek yediğimiz yerin tam karşısındaki o şişe resmi vardı ya orasıda olur.Ben,cuma ve Hasan abi kesin geliriz:D

ömer sana okadar dedik kardeşim gel die bak şimdi pişman oldun :D

Geri
Üst Alt