Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maslakta keyifli bir gun..

tüh ya bende oralarda olsaymışım keşke, benim aracında 2-3 fotosu olurdu bahanesiyle:)
çok güzel fotolar bu arada..

Hoş resimler tebrik ederim araçlarda çok güzel cup 55 site üyesimi ?

rıza guzel cekımler bu le 168 plakalı aracın sahıbı sıteye uyemı acaba

çok güzel resimler teşekkürler..bu balık gözü çekimleri nasıl yapıyorsun diyecektim ki ayberk yazmış lensle diye..
bu lensleri eczanaeden alsam olur mu..mvi lensle mavi yeşille yeşil mi çıkar fotolar puhaha

şaka bir yana balık gözü olanlardan en çok senin canın düzenlediğini beğendim..

elıne saglıkta AY ın resmı yokmu onda hem gt30 hemde daha fazlası var:)

fotolar cok hoş..ekipmanı merak ettim.fisheye özellikle....

cok tesekkur ederim can; tripod olmadigi icin duzgun cekim olmadi zaten.. isik hic yetmedi.. bende titretmeden cekemedim.. ve bazi fotograflar yamuk oldu :(
zaten hocanin arabasinin neredeyse hic guzel bir pozunu cekemedim; arac siyah oldugu icin titretmeden olmuyor..
eline saglik..
ama orjinal boyutlarini mail bekliyorum senden ;)

makına yanımda oldugu surece mutlak yanımda ufak da olsa trıpod tasırım bu tarz durumlar ıcın yolda kalmam :)Her fotocuya tavsıyemdır trıpodsuz dolasmayın :)

Hoş resimler tebrik ederim araçlarda çok güzel cup 55 site üyesimi ?
tesekkur ederim.. araclara diyecek laf yok zaten.. cup 55 in sahibi (Tahir abi; gecen aylarda sahibinden de satilik olan AB plakali 1M cupra R in eski sahibi) foruma uye degil..
rıza guzel cekımler bu le 168 plakalı aracın sahıbı sıteye uyemı acaba
abi uyeymis kendisi ama pek aktif degilmis. arac 1.8 TSI bu arada.
çok güzel resimler teşekkürler..bu balık gözü çekimleri nasıl yapıyorsun diyecektim ki ayberk yazmış lensle diye..
bu lensleri eczanaeden alsam olur mu..mvi lensle mavi yeşille yeşil mi çıkar fotolar puhaha

şaka bir yana balık gözü olanlardan en çok senin canın düzenlediğini beğendim..
saol abii; ugrastik ettik ama bu amatorlukle bu kadar oluyor.. makina on numara ama bende is yok..
elıne saglıkta AY ın resmı yokmu onda hem gt30 hemde daha fazlası var:)
AY' i fotograf cekmeye baslamadan once bi gordum.. sonra gitti. o yuzden cekemedim.
fotolar cok hoş..ekipmanı merak ettim.fisheye özellikle....
govde NIKON D700
lensler; 16mm Fish eye, 50mm ve 16-35mm.
makına yanımda oldugu surece mutlak yanımda ufak da olsa trıpod tasırım bu tarz durumlar ıcın yolda kalmam :)Her fotocuya tavsıyemdır trıpodsuz dolasmayın :)
iste benim de bir eksigim oydu.. onda da sana guvenmistim :D

Kaan abi bu gun senin aracin fotograflarini cekemedim ama gec kalacagim diye..

Geri
Üst Alt