Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Marş Sorunu

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Akrep6153 tarafından paylaşıldı.

1. Akrep6153

Akrep6153 SCW Üyesi

124
    1
    18
    Arkadaşlar araç bazen marş 4-5 defa dönmesine rğmen çalışmıyor ve bunu çok sık yapıyor bugünde başıma geldi ve artk sıkmaya başladı cidden neden yapar acaba araba 8binde?

2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    çok anlamam ama geçtiğimiz 6 ay boyunca bende yaşadım servise götürdüm hiç birşey bulamadılar 97 oktan kullanıyordum 95 e geçtim 2 aydır sorunsuz kullanıyorum yani bundan mıdır bilmem ama 97yse kullandığınız benzin 95 e geçip denemenizi tavsiye ederim

3. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Her ne kadar teknoloji ilerlemiş olsada dizel motorların benzinli motorlara nazaran daha geç marş aldığı bilinmektedir. Özellikle soğuk günlerde bu daha çok belirgin olur. Aracınızın kızdırma bujisini bekleyip çalıştırırsanız daha rahat çalışacağını düşünüyorum.

Bunu beğendi. SeatClubWorld bunu beğendi.
  4. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Havalar soğudu biraz normal aslında ama kızdırma bujisini beklemeden marş yapmayın, yani ışıklar söndükten sonra marş yapın.. Bir diğer ihtimalde aracınız yeni sanırım pek sanmam ama akü de bitiyor olabilir..

5. Akrep6153

Akrep6153 SCW Üyesi

124
    1
    18
    Her çalıştırdığımda ışıkların sönmesini bekliyorum ona dikkat ediyorum fakat arabayı aldığımdan beri bu var soğukların etkiside tabi bi nebze olabilir fakat ben yinede normal olduğunu sanmıyorum bazende alıomuş gibi yapıor almıyor servis shell gtl kullan dedi 2 haftadır kullanıyorum fark eden birşey olmadı.

Sayfayı Paylaş